Skocz do zawartości

BMW E87 zakup (rady)


dolphinoz

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chciałbym rozpocząć swoją przygodę z BMW, a jestem zwolenników kompaktów bardziej niż sedanów, ale i tak mi się podobają, w każdym razie bardzo spodobało mi się BMW e87 jest to praktycznie moje marzenie podoba mi się wyglądem, rozmiarem, środkiem i chciałbym już po sezonie letnim sprawić sobie takie. Dużo czytam na forach i dowiaduje się na temat silników, trwałości, eksploatacji.

Rozmawiam z posiadaczami tego akurat bmw e87, mimo to dalej nie umiem stwierdzić czy warto. W sensie nie umiem wybrać silnika, nie jestem fanem ścigania się więc wystarczyłby mi silnik 1.6 za to słyszałem o nim że z rozrząd potrafi nieźle namieszać. Bardziej byłem namawiany do 1.8 benzyna za to słyszałem, że z gazem się nie lubi i wtryski lubią się psuć. Za to 2.0 diesel mnie przekonuje pod względem spalania i trwałości.

*Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tymi silnikami, jaki najlepiej wybrać by nie wkopać się na absurdalne wydatki.(więcej niż 2.0 nie interesuje mnie).

*Czy załączenie gazu nie sprawi mi więcej problemów niż korzyści?

*Gdy przy zakupie takiego auta na jakie wydatki się przygotować

* +- ile przygotować zapasu przy samym zakupie (nie zawsze perełka bez roboty się znajdzie).

*Jeśli to coś da do informacji to interesuję mnie głównie jazda po mieście + jeżdżenie około 3/4 razy w tygodniu małe trasy po 130km, ale nie zawsze.

*Jak ktoś załączał car audio tuby/wzmaki to czy normalnie się pomieszczą, idzie załączyć?

Dzięki za wszelkie rady informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.