Skocz do zawartości

e 46 nawigacja mk4


gtv8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z moja nawigacja,a mianowicie nie czyta mapy dvd ani juz teraz cd w zmieniarce.czysciłem to jakas plyta czyszczaca laser ale bez skutku.jak to mozna naprawic co kupic i wymienic aby działalo.Samochod juz u mnie 9 lat w posiadaniu a stało sie to nagle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kiedyś bmw sorzedawał sam mechanizm z laserem w rozsądnej cenie koło 400 zl. wymiwna banalna.Tylko ze teraz ten napęd kosztuje ponad 800zl. Poczytaj.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=248584

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kiedyś bmw sorzedawał sam mechanizm z laserem w rozsądnej cenie koło 400 zl. wymiwna banalna.Tylko ze teraz ten napęd kosztuje ponad 800zl. Poczytaj.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=248584

witam i dziekuje za namiar.Gosc z Józefowa koło Otwocka Krzysztof tel:500172250 naprawia napedy dvd i inne bezproblemowo.U mnie okazał sie zuzyty laser,gosc wymienił i cyka od razu za przekreceniem kluczyka .Takze jestem zadowolony bardzo. koszt 450zł

A tak na przyszłosc to warto wyjmowac plyte dvd od navigacji kiedy nie uzywa sie jej bo za kazdym przekreceniem zaplonu naped startuje i to wlasnie wykancza te lasery,czyli naturalne zuzycie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Laser sam sobie wymieniałem. Koszt rzeczywiscie był niski, bo sam laser kosztował koło 150 zł, ale wystarczył na rok. Wymieniałem samodzielnie. Ta nawigacja to ogólnie zerowa pomoc, ale pokazuje nazwy ulic, jak jedziesz, ale płyra musi być w napędzie. Jak dla mnie jeźdzenie bez płyty pozbawia te nawigacje kompletnie sensu. W dalsze trasy i tak tylko google i telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laser sam sobie wymieniałem. Koszt rzeczywiscie był niski, bo sam laser kosztował koło 150 zł, ale wystarczył na rok. Wymieniałem samodzielnie. Ta nawigacja to ogólnie zerowa pomoc, ale pokazuje nazwy ulic, jak jedziesz, ale płyra musi być w napędzie. Jak dla mnie jeźdzenie bez płyty pozbawia te nawigacje kompletnie sensu. W dalsze trasy i tak tylko google i telefon.

Jack79 tak ta navi to rzeczywiscie zerowa pomoc,ale ja zostawiam auto na klasyka mam je juz 9 lat i jest praktycznie nie jezdzone bo jest trzecim w domu,ale z sentymentu trzymam w cieplutkim garazu w b,dobrym stanie,a navigacje zrobiłem poprostu bo ma pracowac jak caly samochodz idealnie:) a auto musi byc kompletne.Trzymaj sie kolego i dzieki za Twoja pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.