Skocz do zawartości

X3 e83 WPABE11050WJ77349 Łódź


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Nie gniewaj się ale to E83 w manualu jest już blisko F25 z tą skrzynią. F25 to już inny świat :) Oczywiście to tylko moja prywatna opinia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedaje profesionalista,sprzedawana przez niego e87 po 3 szkodach i korekcie jest opisana kilka tematów niżej


bmw e87 118d WBAUD71040PD91707

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-1-2-0d-automat-177km-nowy-rozrzad-aso-skora-navi-cena-za-przebieg-i-stan-ID6DzXBc.html?#gallery-open

Edytowane przez szybki4450
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

F25 i E83 to jednak dwa różne światy (miałem prawie nową X3 E83, teraz F25 LCI). Lata robią swoje, stylistyka i technika poszła mocno do przodu.

Pierwsze F25 w manualu już naprawdę mocno potaniały, ceny całych, nie uszkodzonych do naprawy golasów od 45 tyś. się zaczynają (głównie amerykanki), ale to zupełnie inny model w porównaniu z E83.

Jednakże taka czarna E83 w M pakiecie, na pomalowanych na czarno felgach 17" z młodszej F25 może naprawdę się podobać. Szkoda jedynie, że nie ma ksenonów.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Patrząc przez pryzmat BMW, rzeczywiście, ale w porównaniu z innymi suvami, jednak przyjemnie prowadzące się auto. Chyba, że ktoś nie lubi tak twardego zawieszenia. W tamtym okresie, szukając suva, sprawdzałem w salonach inne marki, ale po wizycie u Sikory i przejażdżce X3, BMW wygrało ( sentyment do marki też miał w tym oczywiście udział).

Ja mam do E83 bardzo duży sentyment. Miałem ją niecałe 6 lat, ponieważ w tym czasie zostałem ojcem dwóch synów i dzielnie służyła jako typowe auto rodzinne, wózki itp. Teraz ma ją znajomy emerytowany górnik, który używa jej jako auta weekendowego i ma dopiero około 110 tyś. przebiegu :D

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.