Skocz do zawartości

E91 320d WBAUY11090A908937 Trzebnica


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
macias00 szukaj tańszych na pewno coś znajdziesz... :duh:
Bez przesady, ale akurat egzemplarz, o którym mówimy, nie jest warty swojej ceny. Gdyby był zrobiony serwis, można by się pokusić. To jest tylko 320D, cenę podnosi mpakiet, ale z 3-4 lata, kto będzie interesował się tym samochodem? Z drugiej strony, rzecz jest tyle warta, ile ktoś chce za nią zapłacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macias00 szukaj tańszych na pewno coś znajdziesz... :duh:
Bez przesady, ale akurat egzemplarz, o którym mówimy, nie jest warty swojej ceny. Gdyby był zrobiony serwis, można by się pokusić. To jest tylko 320D, cenę podnosi mpakiet, ale z 3-4 lata, kto będzie interesował się tym samochodem? Z drugiej strony, rzecz jest tyle warta, ile ktoś chce za nią zapłacić.

 

Gdyby był zrobiony serwis to i tak każdy by chciał za 30 kupić bo i tak za drogo. Gdyby był za 20 to też źle bo za tanio. Taka polska mentalność. Są tańsze są drożdże. Nikt nikogo nie zmusza. Boli fakt, że nikt nawet nie przyjechał obejrzeć, ale już milion teorii na temat auta. Tyle w temacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie masz racji i nie oceniaj wszystkich wg. siebie. Normalne jest to, że sprzedajesz auto, ponieważ nie chcesz w nie więcej inwestować, np. w rozrząd, opony, etc. Obecnie, nie trzeba jeździć i oglądać, żeby dowiedzieć się czegoś interesującego. W twoim aucie zastanawiająca kwestia to usterka we Francji. Ty o niej nic nie wiesz, a ewentualny kupiec, dowiedział się poprzez forum. Poza tym wg. VIN auto na Niemcy, a sprowadzone z Francji. Samochód być może wart swojej ceny, ale niejasna historia stawia znak zapytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macias00 szukaj tańszych na pewno coś znajdziesz... :duh:
Bez przesady, ale akurat egzemplarz, o którym mówimy, nie jest warty swojej ceny. Gdyby był zrobiony serwis, można by się pokusić. To jest tylko 320D, cenę podnosi mpakiet, ale z 3-4 lata, kto będzie interesował się tym samochodem? Z drugiej strony, rzecz jest tyle warta, ile ktoś chce za nią zapłacić.

 

Auta które są ponad 5 letnie mają bezwypadkową historię i niskie przebiegi swoje kosztują nie mówię tu o autach miejskich. Kupno używanego auta nie skręconego i bezwypadkowego powyżej 6 lat to już powoli wyższa szkołą jazdy w Polsce... Kupiłem w zeszłym roku żonie Megenke kombi bose bezwypadkową i nie skręconą, szukałem prawie 4 miesiące obejrzałem 6 aut z czego po telefonie do sprzedającego odrzuciłem sporo ogłoszeń, nadawały się do kupna dwa auta z czego jedno kosztowało majątek i odpusciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macias00 szukaj tańszych na pewno coś znajdziesz... :duh:
Bez przesady, ale akurat egzemplarz, o którym mówimy, nie jest warty swojej ceny. Gdyby był zrobiony serwis, można by się pokusić. To jest tylko 320D, cenę podnosi mpakiet, ale z 3-4 lata, kto będzie interesował się tym samochodem? Z drugiej strony, rzecz jest tyle warta, ile ktoś chce za nią zapłacić.

 

Gdyby był zrobiony serwis to i tak każdy by chciał za 30 kupić bo i tak za drogo. Gdyby był za 20 to też źle bo za tanio. Taka polska mentalność. Są tańsze są drożdże. Nikt nikogo nie zmusza. Boli fakt, że nikt nawet nie przyjechał obejrzeć, ale już milion teorii na temat auta. Tyle w temacie. Pozdrawiam

 

Po co mam jechać 400 km w jedną stronę, skoro z historii auta wynika, że nie jest bezwypadkowe? Zastanawiałem się czy może ktoś sobie wpisuje takie szkody, żeby oszczędzić przy sprowadzeniu, ale zostałem naprostowany w tej materii, że to niemożliwe. Inna sytuacja byłaby, gdybyś sam wiedział jaką auto miało przygodę, a wychodzi na to, że albo idziesz twardo w bezwypadkowość, bo wiesz że coś mogło być, albo wiesz lub przypuszczasz co było i nie chcesz powiedzieć. Ewentualnie nie interesuje Cię to i to my tutaj dywagujemy niepotrzebnie oraz piszemy głupoty. Wolałbym taką wersje, że była szkoda, wiem jaka, bo mam zdjęcia i wiem co było wymieniane. Z rozmowy telefonicznej wynikło, że turbina świszczy, olej nie był wymieniamy w skrzyni, rozrząd nie był wymieniany. Plus dodatkowo fakt, że nagle ogłoszenie jest wyróżnione oraz nagle ni z gruchy ni z pietruchy pojawiłeś się na forum, żeby ewentualnie prostować negatywne opinie o aucie.


Co do ceny to już ktoś napisał, że auto jest warte tyle ile ktoś za nie zapłaci. Dla mnie cena z racji przytoczonych faktów jest nieadekwatna i dlatego nie planowałem oglądania na żywo, ani wysyłania kogoś do oględzin. Tyle mam do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.