Skocz do zawartości

Ista + Airbag usuwanie błedów


Sosna91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 10lat uzywałem tylko inpy do e39 teraz nabyłem jeszcze 650i e63 i tego modelu w inpie nie mam, z silnikiem udaje mi sie nią połaczyc bo X5 np jest ale juz z airbag nie w związku z tym zainstalowalem iste + nawet po polsku ale pomijajac ze zamula niesamowicie to nie moge za nic znalesc poporstu modułu airbag aby zczytac błedy i je skasować, udało mi sie wejsc gdzies gdzie byly wszystkie bledy np zarowek itp i wykasowac ale tam airbag nie było.


ktos podpowie gdzie wejść aby usunac błedy airbag?

-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W INPA model E63 , to model e60 , wchodzisz w e60 i masz wszystko nawet po angielsku , być może masz bardzo starą inpe 3.0.1 do e39 ok ale nawet tam jest e60

e6x (bez e65, e66) , ale nie ma danych dla modeli po 2006roku

w modelach po 2005/ xx dokładnie nie pamiętam miesiąca , nie ma już 5modułów poduszek z SIM ,

jest jeden moduł ACSM i tam masz wszystkie błędy

tak samo w ISTA też jest moduł ACSM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnałem dzis, zaisntalowalem INPE EA i tak sa nowsze modele, tyle ze po niemiecku a jak wgram spolszczenie to znow w zakladce e60/e63 nic nie ma, niemniej jednak połaczyłem sie z modułem airbag i mam bład ktorego nie da sie usunac do tyczacy izolacji kabla plusowego cos tam, generalnei chodzi o ta pirotechnike musze zajrzec do bagaznika czy cos sie nie poluzowało
-->> masz problem z bmką, potrzebujesz diagnostyki, podpięcia pod kompa? napisz a pomogę[/b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.