Skocz do zawartości

Nie odpala po strzale gazu.


moloko5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich. Posaidam E32 730i m30. Po strzale gazu otworzyla sie obudowa filtra powietrza i poza tym strzal chyba dotarl do przeplywomierza :( Po tym incydencie auto juz nie chce odpalic ani na gazie ani na benzynie. Po przekreceniu kluczyka kreci kreci kreci ale nie chce zaskoczyc. Co moze byc przyczyna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bank przepływomierz! Mam aktualnie ten sam przypadek...Przez chwilę myślałem, że czytam swojego posta i nie pamiętam, że go pisałem :P Samochód jest unieruchomiony a ja szukam przepływomierza do 735 z 1990roku. Jakby co to jestem z tobą(czytaj: łączę się w bólu). :cry2:

W moim poście nie może byc jednak mowy o filtrze powietrza więc niech się jeszcze ktoś wypowie

Sprawdź oczywiście gumkę i odmę...

 

p.s. Jaka jest firma i numer przepływomierza w moim modelu, nie mogę teraz spojżec :oops: a chcę poszukac zcegoś na zmianę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi niedawno sttrzelił GAZ i tez mialem problem z odpalaniem,poczym odrazu pojechałem do mechanika,okazało ze ze spadla jakas guma od urządzenia zasilanego podciśnieniem i przesto silnik ssał lewe powietrze ,skutkiem tego była nierówna praca i bardzo trudne odpalanie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

U mnie skończyło się na zamknięciu przepływomierza i uszczelnieniu go, ale nie chce odpalic :shock: - moze coś jeszcze się stegesiło :?:

Puki co wydałem 30 zł. i nie wiem co dalej...Zawsze chciałem jeźzdic a nie grzebac ale może się kiedyś samochodzik odwdzięczy długą bezawaryjną eksploatają? Jakieś sugestje - piszcie, nara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy , ze zamknales przeplywomierz, dobrze pracowal nie bedzie raczej nigdy, ale zeby w ogole chodzil i zapalil klapka musi chodzic od poczatku do konca, plynnie, nie zachaczajac sie, szczelina miedzy klapka a obudowa tez musi byc minimalna. Jesli wyrwalo Ci dekiel a po zlozeniu masz 3 mm przerwy do klapki, bo ta np. znow jest skrzywiona na osi i szoruje po przeciwleglej powierzchni, to efekt jest taki ze spora czesc powietrza ucieka szczelina a reszta nie ma "sily" ruszyc klapki i auto Ci nie zapali zeby nie wiem co. Zniszczyc mogl sie takze silnik krokowy. Wiem dokladnie jak to sie rozlatuje bo naprawiam to na codzien.

 

A jak chcesz jezdzic BMW a nie dlubac to albo daj wymontowac instalacje w dobrym warsztacie i kup elementy dolotu z auta nie jezdzonego na gazie, albo zamontuj dobra sekwencje - nie najtansza....

 

Wsadzanie instalacji gazowej z mikserem do samochodu na wielopunktowym wtrysku benzyny to najdelikatniej mowiac kpina.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Mam dylemat, ponieważ jak pisałem na początku to auto po strzle nie odpalało aż do wczoraj. Kiedy to odpaliłem go ale tylko dzięki wciśniętym pedale gazu, a po puszczeniu auto gasło :( I próbowałem tak kilka razy aż wreszcie jak puściłem gaz to na wolnych chodziła normalnie. I znowu wróciłem do punktu wyjścia z przed strzału, a mianowicie przy ostrym wciśnięciu gazu silnik się dusił, a jak dodawałem powoli to płynnie wchodził na obroty :?

 

Więc teraz nie wiem czy to jest na 100% przepływomiez, czy może jeszcze coś innego mi nawala :?: Dzieki zgóry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.