Skocz do zawartości

BMW E87 Lampy Przednie


jdawid70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem po raz pierwszy na forum także z góry przepraszam ale mam dylemat. Posiadam BMW E87 z 2005r muszę wymienić lampy, ponieważ prawie wcale już nie świecą. I tu moje pytanie:

Czy reflektory przednie po lifcie będą pasowały do modelu auta z przed liftu, a co za tym idzie czy lepiej kupić używki w oryginale czy też nowe zamienniki. Ja osobiście skłaniam się za zakupem używanych oryginałów ale chętnie zapoznam się z opiniami innych.

Bardzo proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobre klopsik, tylko jego używki są z 2005 roku, a na necie znajdzie świeże. Ja ogólnie DEPO nie polecam. Miałem z nimi problem, bo nie dały się ustawić prawidłowo. Sprzedawca reklamacje uznał, a ja zrezygnowałem z zakupu. Ostatecznie kupiłem dwie używki z 2018 roku. Moje wymieniałem, bo parowały. Auto z 2009, ale już po różnych przygodach.Po zamontowaniu różnica kolosalna. Same szkła ( plastiki ) bez odprysków w porównaniu do moich pewnie już robiły różnicę. Na DEPO jeździłem dwa dni, więc za dużo nie napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Podepnę sie pod temat.


Koledzy jest kilka wątków o lampach ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.


Mam zwykle światła H7 które chciałbym wymienić na oryginalne xenony których jest kilka rodzajów.


Zwykle przed liftem, bi-xenon skrętny i nie skrętny itd.


Które z nich bedą najlepsze (jakich świateł szukać) jeśli chodzi o świecenie i możliwość montażu w samochodzie który ma zwykle światła.może ktorejs wersji w ogóle nie da sie zamontować albo montaż będzie wielokrotnie droższy niż innej


Wiem, ze musze dołożyć spryskiwacze, wymienić moduł , pokrętło włączania świateł czy cos jeszcze?


Z góry Dzieki za Wasze podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.