Skocz do zawartości

Skropliny w reflektorach


Evrine777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem BMW F20 z 2015 roku polift. Reflektory adaptive led.

Niestety w prawym reflektorze zbiera się spora ilość kropel wody, w lewym wszystko jest ok.

Co mogę z tym zrobić? Czy to oznacza nieszczelność/pęknięcie i będzie trzeba zakupić nowy?

Dodatkowo, klapka spryskiwacza reflektorów nie domyka się do końca z tej strony.

47-C426-F3-D45-A-4328-9-BDC-A000-B0-E00-CCA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie była jakaś przygoda z tej strony. Pewnie jest pęknięty reflektor (od dołu) stad tez skropliny.

Zdejmij prawe koło i prawe nadkole i będziesz widział czy będzie grubsze poprawianie czy tylko kosmetyka :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się właśnie, że lampa pójdzie do wymiany.. właściciel zapewniał, że latem nic nie widać, jedynie po myjce lub zimą, gdy temperatura jest niska. Tam był malowany błotnik, podobno coś spadło na maskę od tej strony (jest delikatne wgniecenie wyczuwalne pod palcem) i poszło po błotniku.

Nie trzeba ściągać całego przodu żeby dostać się do lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
To chyba juz jest jakas wada tego modelu. Ja mam przedlift i w obu lampach zbiera sie woda, w prawej wiecej niz w lewej. Samochod na pewno nie mial przygody, chyba po prostu w tych lampach sie uszczelnienie rozszczelnia. Ja otworzylem te pokrywki na lampie i jezdze cala zime bez nich. Wody od tego czasu nie ma. No ale to nie jest do konca rozwiazanie problemu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
To chyba juz jest jakas wada tego modelu. Ja mam przedlift i w obu lampach zbiera sie woda, w prawej wiecej niz w lewej. Samochod na pewno nie mial przygody, chyba po prostu w tych lampach sie uszczelnienie rozszczelnia. Ja otworzylem te pokrywki na lampie i jezdze cala zime bez nich. Wody od tego czasu nie ma. No ale to nie jest do konca rozwiazanie problemu..

 

Jestem nowym posiadaczem pierwszej Beem, właśnie w jednym reflektorze zbiera się zaparowanie do połowy lampy co mnie bardzo denerwuje i zaparowanie bardzo wolno schodzi, odkręciłem pokrywkę - po parze nie ma prawie śladu ;) ale właśnie - to nie jest do końca rozwiązanie, zlecę sprawdzenie lampy i ewentualne uszczelnienie, chyba będzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.