Skocz do zawartości

E46 330cd / WBABV91000PJ85443


Rekomendowane odpowiedzi

Gadam z jakimś gościem mówi że kupił od jakiegoś kolegi z forum ale nie tego:) Ma kilka kpl felg i na tych ktore jego zdaniem są najładniejsze wycenia na 22k podczas wymieniania wiadomości zadałem następujące pytania:


p.s. 22k uważam, że chyba za dużo biorąc pod uwagę, rzeczy o których Pan pisze w wiadomościach poniżej, dodatkowo nie chce żadnych felg od niego bo i tak planuje kupić nowe z nowymi oponami. Proszę was o opinie i może rozkodowanie opcji z vinu


Czy jakieś ogniska rudej bardzo widoczne?

"Nie ma rudy nigdzie, jakies takie zaprawki miala robione na nadkolach bo nisko byla zawieszona na HR i nieraz przytarlo kolo na 19 ale zmienilem na ori mpakiet taki jak z vinu i moze troszke gorzej wyglada ale moim zdaniem duzy plus na nasze drogi"


Mógłbyś coś powiedzieć o jakiś wadach auta? I tka przed przyjazne myślę tam kogoś to mi dokładnie sprawdzi więc proszę o szczerość :)

"kolega blacharz ja ogladal.i mowil ze blotniki byly robione cos przy drzwiach, ja jej nigdy nie sprawdzalem miernikiem on mowil ze widac w kilku miejscach to nie bede Panu wciskał bo mowil ze bylo cos tam grzebane..bo ludzie.pytaja a ja w zasadzie az tak sie nie znam na tym dla mnie wyglada bardzo dobrze na swoj wiek"

"Cos tam moze na lakierze znajdziesz jakies rysy czy cos aa delikatna wgniotka na dachu bo oni ja sprowadzili z otwarta maską ale jest delikatny wgniot jak nie wiesz to nie widac tego no i baterie w pilocie bo recznie ja otwieram"


Co do zrobienia w najbliższym czasie?

"Moze lacznik w najblizszym czasie wału do.zmiany" - tutaj często się spotykam z taką odpowiedzią już dzwoniłem do kilku i ponad połowa mówi o tym łączniku, to jest dużo roboty?


Kilka fotek jak wygląda auto:

https://ibb.co/b54GND9

https://ibb.co/M6yLkHV

https://ibb.co/7gxx5HP

https://ibb.co/rbwDCyR

https://ibb.co/G9QwSd3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kilka fotek jak wygląda auto:

Dd3mzfE.jpg

ku9nSFL.jpg

YGNA5ga.jpg

Iz6G0Jz.jpg

m7zi5uw.jpg


Zdjęcia słabe, ale pasowanie błotników przednich z drzwiami szokuje...

I to z obu stron.

Nie napisałeś o przebiegu, na jednym ze zdjęć na liczniku jest 246.034 km.

To bardzo mało jak na 17 letnie BMW.

PS. Czy otrzymałeś dobry VIN?


Zdekodowany VIN: WBABV91000PJ85443

Type BV91

Model 330cd

Market Europe

Development Code E46 (2FL)

Chassis Coupe

Steering left

Doors 2

Engine M57/TU

Displacement 3.00 l

Power 150 kW

Drivetrain Rear-Wheel Drive

Transmission manual

Color Black-sapphire Metallic - 475

Upholstery Stoff Flachgewebe Leinen/traumrot - E4TL

Manufacturer BMW AG

Production Plant Regensburg, Germany

Production Date 2003-07-10


Options

201 Rape Methyl Ester Version (rme) Rapsmethylester-ausfuehrung (rme)

210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc)

2CA Lt/aly Wheels Star Spoke 119 Lm Raeder Sternspeiche 119

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

415 Sunblind For Rear Window Sonnenschutzrollo Fuer Heckscheibe

428 Warning Triangle Warndreieck

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

459 Seat Adjustm., Electr. W. Memory Sitzverstellung, Elektr.mit Memory

473 Armrest, Front Armauflage Vorn

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

520 Foglights Nebelscheinwerfer

522 Xenon Light Xenon-licht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

550 On-board Computer Bordcomputer

650 Cd Player Cd-laufwerk

661 Radio Bmw Business Radio Bmw Business

710 M Leather Steering Wheel M Lederlenkrad

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

832 Battery In Luggage Compartment Batterie Im Kofferraum

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall


gCdT22n.jpg

ceaWBWb.jpg

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście te drzwi niżej niż błotniki albo błotniki wyżej od całego auta ( gość coś pisał że była uderzona w przód "przyjechała z podniesioną maską" . Dostałem zdjęcie dowodu rejestracyjnego sprawdziłem i dobrze przepisałem VIN, pytałeś bo nie zgadza się wyposażenie, czy może z jakiegoś innego powodu którego nie dostrzegam? Nie wiem czy auto nie było ponownie malowane.


Co do przebiegu to przy autach 15+ chyba nawet nie ma sensu pytać bo jest ogromne prawdopodobieństwo, że był kręcony, ja zakładam, że wyjmę silnik do rozebrania wymiany zużytych rzeczy rozrządu itp. więc nie za bardzo się tym przejmuje, ważne żeby było w dokumentach ( na fakturze, że kręcony był).

Ponieważ taka ciekawostka odnośnie kręcenia przebiegu jak kupowałem obecne auto Punto Evo od komisu to już na miejscu podejrzewałem, że jest licznik kręcony i mówie panu żeby powiedział i napisał na fakturze prawdziwy stan i obniżył adekwatnie cene ale on twardo, że nie jest kręcony i nie obniży ceny, zależało mi na tym aucie więc je wziąłem pojechałem do fiata dostałem pełny wydruk historii wraz ze skanami kartek roboczych (znajoma ma salon fiata wiec udało jej się to zdobyć). Na fakturze z 03.2019 (mój zakup) było 1570000 ostatni wpis we fiacie 09.2018 1840000, poprosiłem o wycenę auta przez salon fiata, dostałem pismo od prawnika, wszystko zostało wysłane do pana z komisu o obniżenie wartości pojazdu ze względu na zatajenie faktycznego przebiegu, na początku Pan nie chciał ale jak sie dowiedział, że jak sprawa trafi do sądu to nie ma szans jej wygrać a dodatkowo idzie do więzienia bo zmieniły sie przepisy i kręcenie nie jest już traktowane jak wykroczeniem a jak przestępstwo to następnego dnia pieniądze były na moim koncie, ja musiałem do wydziału komunikacji zgłosić nieprawidłowość przebiegu.

Więc jak ktoś ma auto z kręconym licznikiem i je sprzeda to może mieć sporo problemów nie zapisując takiej informacji w umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Powiem delikatnie.

Ja pomyślałbym o poszukaniu innego obiektu westchnień...

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy widuję już zjechane F10/11, F30/31 itp. a nawet 5 serii G już często mają po 300tys km, więc poszukiwanie blisko pełnoletniego e46 z dieslem pod maską to niestety trudne zadanie. Może trafi się przypadkiem coś ciekawego jednak większość ofert jakie obserwuję już po kilku marnej jakości zdjęciach bym skreślał.

Wskazany egzemplarz od razu bym odpuścił, szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kraju nie ma już normalnych e46 R6. Każda coś miała. Czy kosztuje 15-25k - bez znaczenia.

 

za granicą tym bardziej ;) jak ostatnio odwiedziłem naszych zachodnich sąsiadów przez blisko tydzień nie odnotowałem na drodze ani jednego egzemplarza e46 coupe :shock:


Na mobile poliftowych 330d 12 sztuk znalazłem ;) i tak szczerze to wyglądają marnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.