Skocz do zawartości

Czy można skrócić w aucie „serwis” z 20tys na 5tys


mateuszino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprawa wyglada tak, mam pakiet serwisowy do lutego 2020, jednak ktoś poprzedni o tym nie pomyslal i dał auto gdzieś poza serwisem, gdzie wklepali kolejna wymianę oleju za bodajże 20.000 km, tyle w życiu nie przejadę do lutego. Jest sposób na to, żeby mi ktoś zrobił kompem serwis za 5.000km? Oczywiście tak, żeby serwis nie miał co do tego wątpliwości... żadna ściema, po prostu ktoś za to zapłacił kupując auto, nie korzystał zbyt często i przez nieuwagę teraz ja mogę z tej opcji nie skorzystać ani razu... ktoś coś? Z kujawski pomorskiego może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz w ASO wymienic olej za free w ramach pakietu, ale predzej minie termin niz dobijesz kilometrow? Jaki masz przebieg aktualnie? ASO robi przeglady co 30k km wiec nawet jesli przyjedziesz przy przebiegu 70k km i bedziesz chcial zrobic trzeci przypadajacy na 90k km to jak im wytlumaczysz? Wymiana oleju czy filtrow przy wszystkich kosztach eksploatacji to nie bedzie jakas powalajaca kwota.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niestety, według tego co wiem, nic się nie da już zrobić.

Sam mam ten pakiet serwisowy 5 lat/100 tyś km, a pomiędzy darmowymi przeglądami co 30 tyś km w ASO BMW, robię sam wymianę oleju (średnio co 7500 km - raz w roku) i ASO nigdy nie kasowało inspekcji, ponieważ pakiet przepada.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Mam 51 tys km. Nie chodziło o koszty, ale skorzystanie raz z ich usługi, ze względu na posiadany pakiet. Dokładnie prędzej minie termin jak dobije do km.

 

Jak minie termin to wymienią Ci w ASO w ramach pakietu, nie musisz dobijać kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może można zmienić czasowo termin kolejnego serwisu? W przypadku wymiany płynu hamulcowego mam tak, ze termin wymiany zbliża się za 22 tys km albo 11.2020 czyli już mogę... przy okazji chciałem skorzystać z wymianą oleju ten ostatni raz, ale jak się nie da to trudno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.