Skocz do zawartości

BMW F30 320D DOWNPIPE


Datassrr

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy jest sens. Sam się nad tym zastanawiałem w swojej 320d. Akurat z tego co się orientowałem u kilku tunerów to osiągasz około 220-235 km bezpiecznego przyrostu mocy. Zazwyczaj nie wykodowywują dpf i egr bo całkiem dobrze chip chodzi z tymi elementami. Jednak jeżeli masz taki budżet no to chip tuning + wykodowanie dpf i egr (wywalenie puchy z DPF - można sprzedać, na miejsce kupujesz pustą, czujniki zostają aby nikt się nie przypierdolił na przeglądzie).

Całkiem ładnie brzmi bez egr i dpf no ale sam stoje z problemem czy usuwać bo mam egr do wymiany i chyba jednak zostanę przy egr. Szkoda pakować tyle siana w 320d. Na mhhauto jak się zarejestrujesz i opłacisz to masz możliwość podesłania swojego ściągniętego softu i zrobią Ci za Free (tylko 2 razy to jest możliwe i tylko dla użytkowników tamtego forum.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens. Sam się nad tym zastanawiałem w swojej 320d. Akurat z tego co się orientowałem u kilku tunerów to osiągasz około 220-235 km bezpiecznego przyrostu mocy. Zazwyczaj nie wykodowywują dpf i egr bo całkiem dobrze chip chodzi z tymi elementami. Jednak jeżeli masz taki budżet no to chip tuning + wykodowanie dpf i egr (wywalenie puchy z DPF - można sprzedać, na miejsce kupujesz pustą, czujniki zostają aby nikt się nie [bAD] na przeglądzie).

Całkiem ładnie brzmi bez egr i dpf no ale sam stoje z problemem czy usuwać bo mam egr do wymiany i chyba jednak zostanę przy egr. Szkoda pakować tyle siana w 320d. Na mhhauto jak się zarejestrujesz i opłacisz to masz możliwość podesłania swojego ściągniętego softu i zrobią Ci za Free (tylko 2 razy to jest możliwe i tylko dla użytkowników tamtego forum.)

Właśnie myślałem nad zmianą na 330d lub 335i , lecz niczego sensownego i z fajnym przebiegiem nie idzie znaleść , zresztą trzeba by trochę dołożyc siana do czegoś fajnego , więc pomyślałem ,żeby porobic 320d i wcale dużo nie będzie odstawać od 330d chyba ,że chodzi o dzwięk 6 cylindrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość i chęci to czemu nie :P za dobrą 330 trzeba dać 2x320d tutaj ten paradoks jest w F30 xD

Jak chcesz w dobrej cenie to polecam firmy i chłopaków z tego forum, a jak koszta nie grają roli to nasza piękna polska wita szerokim uśmiechem z jeszcze większą ceną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość i chęci to czemu nie :P za dobrą 330 trzeba dać 2x320d tutaj ten paradoks jest w F30 xD

Jak chcesz w dobrej cenie to polecam firmy i chłopaków z tego forum, a jak koszta nie grają roli to nasza piękna polska wita szerokim uśmiechem z jeszcze większą ceną :D

Haha już mi namieszałeś i nie wiem czy robić modyfikacje 320D czy kupić 330d :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.