Skocz do zawartości

Dziwne dźwięki przy skręcania w lewo!


MlodyHRK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Temat może i obeznany, ale szukam i szukam i nic! Sprawa jest taka 12 lat jeżdżę BMW ale kupiłem kolejne E61 525d 2005 rok 280 tys nalotu! Bez wypadków i z oryginalnym przebiegiem rok temu przyjechała z Niemiec serwisowa na w aso do 2018 roku!!!

Gdy pojechałem na jazd próbną, podczas nakręcania w miejscu zaczęły dochodzic dziwne odgłosy tak jakby meta liczne głuche buczenie bardzo wyraziste i dość głośne róż chodzące się po całej budzie! Najpierw w miarę ciche pytam sprzedawcę WTF??? A on zero niby mechanik może mówił że to coś z systemem control drive ale jest ok! Myślę auto piękne zadbane sprawdzone osobiście przezemnie w aso nie bite przebieg w miarę ok silnik chodzi igła błędów zero! Mylę k... biorę!

Więc po jakimś czasie te odgłosy zaczęły się nasilać coraz bardziej! Zwłaszcza jak stałem na skrzyżowaniu i skręcam w lewo! Przy starcie jak do dawałem gazu zaczynało tak napierdalać że szok! Przy jeździe na wprost ok, wystarczy lekkie skrecenie kiery w lewo i odgłosy się pojawiają! Raz nawet zaczęło tak pukac metalicznie ze myślałem z e coś odpadnie! I zawsze jak tak się pojawia to z pod auta strasznie czuć przypalony olej trochę kapie z turba więc stąd ten olej ale już umyte! I tak jak by się strasznie coś nagrzewało! Jeszcze pare dni temu, wyskoczył mi błąd control drive i zaswieciła się kontrolka kontroli trakcji z wykrzyknikiem kolor zółty! Po zgaszeniu auta kontrolka znikła! Ale odgłosy zostały było tak że orze z tydzień nic a później skręt w lewo i to samo :( dochodzi to z pod auta jakby między skrzynia a silnikiem czy maglownica! Tak jak silnik się oparciu o bude ciężko to opisać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.