Skocz do zawartości

Wymiana radia z business na professional


Jasio1025

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podepnę się pod posta. W swoim aucie miałem podstawowe audio bez wzmacniacza. Wymieniłem radio z business na professional wymieniłem glosniki na te od logic 7. Dołożyłem do tego wzmacniacz hertz ep4. Sygnał do niego wzielem od suboferow z pod foteli prze adapter rca i podłączyłem pod niego same suby pod siedzeniami. Teraz chcem jeszcze drzwi do niego podłączyć. Moje pytanie brzmi czy następny sygnał pociągnąć w ten sam sposob tyle że od drzwi? Dodam że radio jest zakodowane na stereo. Przekodowac je na hi fi i kupić ori wiązkę od hi fi i z niej wziąć sygnał do wszystkiego? Proszę o pomoc bo już sam nie wiem jak to zrobić żeby było jak trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwięk mam wystarczający. Pytam o inne różnice.

 

A gdzie Ty kolego widzisz to swoje pytanie ??

Autor posta pytał o coś innego zupełnie

Różnice w radiu w jakim sensie ? Tylko wygląd i nic więcej własciwie

Edytowane przez sfinks311
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się pod posta. W swoim aucie miałem podstawowe audio bez wzmacniacza. Wymieniłem radio z business na professional wymieniłem glosniki na te od logic 7. Dołożyłem do tego wzmacniacz hertz ep4. Sygnał do niego wzielem od suboferow z pod foteli prze adapter rca i podłączyłem pod niego same suby pod siedzeniami. Teraz chcem jeszcze drzwi do niego podłączyć. Moje pytanie brzmi czy następny sygnał pociągnąć w ten sam sposob tyle że od drzwi? Dodam że radio jest zakodowane na stereo. Przekodowac je na hi fi i kupić ori wiązkę od hi fi i z niej wziąć sygnał do wszystkiego? Proszę o pomoc bo już sam nie wiem jak to zrobić żeby było jak trzeba.

 

Jak przekodujesz na hifi to będzie prawdziwe stereo słyszalne

Jak zostawisz jak jest to też będzie grało ale takie pseudo stereo.To kwestia tego czy warto wg ciebie w to inwestować chociaż biorąc pod uwagę ile pracy i kosztów obecnie już poniosłeś to ja bym dał ori

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwięk mam wystarczający. Pytam o inne różnice.

 

A gdzie Ty kolego widzisz to swoje pytanie ??

Autor posta pytał o coś innego zupełnie

Różnice w radiu w jakim sensie ? Tylko wygląd i nic więcej własciwie

 

A kostki mają takie same? Bo z tego co patrzyłem mają raczej inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.