Skocz do zawartości

Radio ccc e60 2008 rok zawiesza się


Wojtasgda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że dużo podobnych tematów jest na forum ale chciałbym dopytać konkretnie. Zawiesiło mi się radio CCC-na dwie płyty. Jeszcze przedwczoraj działało-długo się uruchamiało, bo zanim zniknęło logo i zaczęło grać radio minęło z 20 minut-ale działało. Wczoraj już jak wracałem z pracy totalna zawiecha. Po godzinie i kilkukrotnym wyłączaniu zapłonu nadal było tylko logo bmw i radio nie startuje-słychać tylko jak próbuje mielić płytę której w środku nie ma. Czy to jest usterka na tyle poważna że radio nadaje się w kibel, czy da się to naprawić-a może wystarczy podpiąć komputer i zrobić reset?

Dodam że odłączyłem moduł BT w bagażniku a samo radio wyjąłem i poodpinałem kostki na około 4 godziny-bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 4 stówy płaciłem w zeszłym roku za niby naprawę samych końcówek mocy. Okazało się że radio działało a problem był w instalacji. Generalnie nie polecam firmy z przyimkiem tech od nawigacji z powiatu poznańskiego. Spróbuję pokasować błędy bo mam w pracy komputery diagnostyczne a jak to nic nie da to na pewno nie wyślę radia do w/w firmy. Bez paragonu, gwarancja na gębę-nawet nie pamiętam o jakiej gwarancji była mowa, a przed wymianą czegokolwiek miało być radio sprawdzone. Po kilku dniach jednak okazało się że już jest do mnie wysłane i do zapłaty jest 430 ziko z przesyłką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.