Skocz do zawartości

Finansowanie G20


Erpack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko również zależy od tego czy chcesz dociągnąć ten leasing do końca i wykupić samochod.


Bo jeżeli np bierzesz pod uwagę pojeździć ze dwa lata a potem znaleźć chętnego na cesje leasingu to kalkulowanie całości kosztów jest bez sensu.


Ja właśnie mam taka sytuacje, potrzebuje auta na teraz i biorę prawdopodobnie M340i. Zabrałbym nową serię 4, lecz nie ma jeszcze GC. Za około 2 lata rabaty na 4 GC powinny być już na fajnym poziomie więc teraz staram się o maksymalnie niską ratę (na M340i), za dwa lata robię cesje i biorę nowe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@Erpack poproś o ofertę na 35 miesięcy , nie pytaj mnie dlaczego bo to skomplikowane ,ale kiwałem głową wtedy i tak robiłem , podobno wychodzi bardziej opłacalnie . może ktoś z kolegów wytłumaczy o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczne wyceny na samochód

cena katalog 173580 brutto

cena po rabacie -23,5% 133tys brutto


finasowanie pko i santander te same kwoty

7,5% wpłaty 59 rat opłata końcowa 30%


suma opłat 110,20%


uważam za dobrą ofertę

biorę 59 rat bo ubezpieczenie sam sobie sprzedam bedąc agentem ubezpieczeniowym :P jak chcecie jakies wyliczenia to piszcie na priv.


będę meczył ich o 1% tanczy leasing i rabat stały na serwis -15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem wątku, napisze tylko o swoich doświadczeniach.

Zwykle z max wpłatą własną i na 3 lata wychodzi w okolicach 3% (czyli 1% rocznie), czasem lepsza oferta jest w BMW FS, czasem w PKO.


Nigdy nie widziałem na oczy oferty mniejszej niż 101%, no chyba, że oferty specjalne u dealera ale bez negocjacji ceny auta (rabat okolice 14% max) - to takie oferty bywały.


Inny dealer, ale fajny rabat 20% na fiata i zewnętrzne finansowanie też PKO, bo ich własne (Leasys) wychodziło wiele drożej (chyba okolice 106,5% vs 103 w PKO).


Jak ktoś ma kilka aut to zawsze jest ta alternatywa, bo jest sie "stałym klientem" lub "klientem VIP" w więcej niż jednej firmie.


Aaa, zapomnialem - zawsze do kosztow leasingu dorzucam GAP, bo jedni dają to w standardzie (w finansowaniu), a czasem jest gdzieś gwiazdeczka, że trzeba dokupic GAP osobno i jesli jest to 80-150 zl miesiecznie to juz robi roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczne wyceny na samochód

cena katalog 173580 brutto

cena po rabacie -23,5% 133tys brutto


finasowanie pko i santander te same kwoty

7,5% wpłaty 59 rat opłata końcowa 30%


suma opłat 110,20%


uważam za dobrą ofertę

biorę 59 rat bo ubezpieczenie sam sobie sprzedam bedąc agentem ubezpieczeniowym :P jak chcecie jakies wyliczenia to piszcie na priv.


będę meczył ich o 1% tanczy leasing i rabat stały na serwis -15%

 

Mam bardzo podobne kwoty.

U mnie cena 173720, po rabacie 136520 brutto. Rabat 21,5.

Korzystasz z oferty flotowej? 328i advantage z doposażeniem?

Co dostałeś więcej, że rabat wyższy Ci wyszedl?

Miałeś możliwość zmiany wyposażenia, które już było oferowane w cenie podstawowej?

Na jaki kolor się zdecydowałeś? Ja wziąłem biały i ciągle bije się z myślami czy dobrze zrobiłem. Miałem parę aut czarnych, qrewsko ciężko ten kolor utrzymać, żeby to wyglądało, ale efekt był. Tu jest niemetalizowany, efektu może nie być. Białego nigdy nie miałem, podobno też nie łatwy w utrzymaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostateczne wyceny na samochód

cena katalog 173580 brutto

cena po rabacie -23,5% 133tys brutto


finasowanie pko i santander te same kwoty

7,5% wpłaty 59 rat opłata końcowa 30%


suma opłat 110,20%


uważam za dobrą ofertę

biorę 59 rat bo ubezpieczenie sam sobie sprzedam bedąc agentem ubezpieczeniowym :P jak chcecie jakies wyliczenia to piszcie na priv.


No i widzisz. Wczoraj chciałeś brać droższa ofertę.

Jak u Ciebie wychodzi GAP?


będę meczył ich o 1% tanczy leasing i rabat stały na serwis -15%

 

No i widzisz. Wczoraj chciałeś brać dużo droższa ofertę.

Jak Ci wyszedł GAP?


(Oczywiście 318i biore nie 328i)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
@Erpack poproś o ofertę na 35 miesięcy , nie pytaj mnie dlaczego bo to skomplikowane ,ale kiwałem głową wtedy i tak robiłem , podobno wychodzi bardziej opłacalnie . może ktoś z kolegów wytłumaczy o co chodzi

 

Hej,

Ale masz na myśli, że sam leasing jest bardziej opłacalny czy jak kolega pod Twoim komentarzem, że to chodzi tylko o ubezpieczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.