Skocz do zawartości

Zlot tor Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Czołem wszystkim. Wpadłem dzisiaj na pomysł spotkania się na torze Łódź taka spoto/pojeżdżawka ;) myślę że dało by się ustalić z torem żeby zrobili nam w jakiś dzień forumowy TD. Przyjeżdżamy, pogadamy, jakiś grill do tego i zabawa na torze. Ktoś byłby chętny na takie coś? :D
Opublikowano
  • Autor
Brzmi jak spot hondziarzy...

 

Brzmienie a rodzaj spotkania to dwa oddzielne tematy. Czy bmw nie nadaje się do "sportowej jazdy" albo inaczej nazywając do czerpania radości z maksymalnego wykorzystania samochodu w bezpiecznym i przystosowanym do tego miejscu? Czy zlot bmw na parkingu pod marketem nie zalatuje spotem hondziarzy a zlot w odpowiednim do tego miejscu zalatuje? ;)

Wydaje mi się, że dobrze zorganizowana impreza na torze gdzie mamy zaplecze itp. możemy usiąść porozmawiać a przy tym pojeździć nie koniecznie za wszelką cenę pobijając rekordy toru (która wcale nie musi być droga - 150zł) podchodzi bardziej pod "ekskluzywną" niż jaranie laka i upalanie na drogach często łamiąc przy tym przepisy.

Ale to tylko moje zdanie ;)

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
a

Edytowane przez Malina93

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
macie jakieś grupy na fb z tej okazji porobione? tak chyba prościej sie komunikowac
Opublikowano
Sam jestem ciekaw tego toru, jak wypali to się piszę.
Opublikowano
Ja chyba też się wybiorę na jakiś track day :D
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jest strona odnośnie toru Łódź na FB, ale tam raczej pomodzone auta są.

Można ogarnąć z forum jakiś wypad, może z czasem coraz więcej chętnych by było i takie wypady weszłyby w forumowy nawyk :D

Daleko macie wg do Łodzi?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na 90% 17.06 wybieram się na tor łódź.

Ktoś chętny do polatania?

Opublikowano

Chyba chodziło Ci o 17.07 ?

Ja bym chętnie , ale jestem na urlopie w drugiej połowie lipca :(

Opublikowano
  • Autor
Chyba chodziło Ci o 17.07 ?

Ja bym chętnie , ale jestem na urlopie w drugiej połowie lipca :(

 

Tak, 17.07 - pomyłka. Ok, gdyby coś się zmieniło z wyjazdem albo byś się wybierał kiedy indziej to daj cynka.

Opublikowano
Super , dam znać , na 99% wybiorę się na jakiś track day w sierpniu albo wrześniu :)
Opublikowano
  • Autor
Super , dam znać , na 99% wybiorę się na jakiś track day w sierpniu albo wrześniu :)

 

Ok, czekam na info ;)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
Spoko pomysł czekam na termin

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.