Skocz do zawartości

Kod FSC a aktualizacja mapy


Roggalo

Rekomendowane odpowiedzi

Raz jeszcze witam wszystkich forumowiczów.


Zanim ktoś wytknie, że znów to samo to zapewniam, że od paru dni wertuje forum i nie mogę znaleźć aktualnych informacji.


Mianowicie. Mam BMW E90 z roku 2009. Anglik. Wersja nawigacji MOTION, system CIC.

Chciałem zaktualizować mapę w navi. Zacząłem od poszukiwań fachowca, który by to zrobił.

Jeden dżentelmen z miasta Łodzi za jednorazową aktualizację mapy zażyczył sobie 400 zł. Jednocześnie, u innego fachury umówiłem się na założenie tempomatu w cenie 550 zł, więc kwota 400 za mapę wydała mi się zbyt duża.

Postanowiłem sam to zaktualizować :) W skrócie, okazało się, że map jest mnóstwo (chomikuj itp) Wiec bez problemu znalazłem mapę do mojej wersji nawigacji.

Później okazało się, że potrzebny jest kod FSC. Po całym dniu walki z próbą wyciągnięcia pliku 1B.hex ( różne pendrive, na odpalony, na zapłonie itp) poddałem się i kod postanowiłem zakupić na allegro za 86 ziko.

Kod miał przyjść w ciągu kilku minut do 24 godzin. Po 36 godzinach i mizernych próbach kontaktu ze sprzedającym, zażądałem zwrotu kasy. Sprzedający oznajmił, że z powodu COVID19 wszystko działa wolniej i nie wie kiedy kod przyjdzie. Kasę oddał.


Więc, mam mapy ale nie mam kodu FSC. Allegro i OLX zwyczajnie nie ufam. Czy jest tu ktoś zaufany, kto może polecić kogoś, kto mi ten kod załatwi? Może ktoś z okolic Łodzi może podpiąć wtyczkę i swoim magicznym komputerkiem wyciągnąć ten kod? Panie, Panowie i inne Panewki... Chętnie zapłacę!


Czytałem regulamin i mam nadzieję, że post nie zostanie usunięty. Jeśli złamałem jakąś zasadę to bardzo przepraszam, ale nie mogę znaleźć rozwiązania a może innym ten temat też pomoże.


Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.