Skocz do zawartości

BMW ConnectedDrive


5myr3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się ktoś może czy opcja BMW ConnectedDrive działa w aucie sprowadzonym z USA wPL? Próbuje się połączyć ale wyskakuje błąd, dzwoniłem na infolinię BMW ale powiedzieli że nie działa i mam dzwonić do salonu w PL i może coś dadzą radę zrobić... Auto jest przed konwersja i pytanie czy po będzie to działało czy muszę pojechać do salonu i zapłacić za ten dodatek? Z góry dzięki za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Napisz do obsługi klienta Connecteddreiv.pl i poprosić o przypisanie auta na Polski rynek , dostaniesz formularz do wypełnienia (potwierdzenie posiadania auta) i usługi powinny działać .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do obsługi klienta Connecteddreiv.pl i poprosić o przypisanie auta na Polski rynek , dostaniesz formularz do wypełnienia (potwierdzenie posiadania auta) i usługi powinny działać .

 

Taka odpowiedź dostałem:


Drogi Kliencie ,


Dziękujemy za wiadomość e-mail z dnia: 07.07.2020.


Uprzejmie informujemy, że samochody sprowadzone z innych kontynentów (np. USA) nie są kompatybilne z rynkiem europejskim ze względu na inną specyfikację techniczną i moduły komunikacyjne usług ConnectedDrive.


Przepraszamy za utrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niestety

Miałem podobny przypadek , auto z Anglii ( ten sam kontynent) i udało się przypisać na rynek Niemiecki .

Jaki masz rocznik samochodu ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.