Skocz do zawartości

Używane G20


rybso

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


poszukuję używanego BMW G20. Wiem, że jest to nowy model, jednak widzę, że trafiają się okazje z 2019 roku. Macie może jakiś kontakt do osób zajmujących się takimi samochodami ? Albo jakieś strony gdzie można ich szukać oprócz otomoto, olx czy allegro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dealer ma ofertę na otomoto, gdzie oferty są zwykle bardziej aktualne niż na stronach dealerów.

Mogę rozważyć cesję leasingu mojego, mam 21 tys. Przebiegu.

Więcej info w galerii.


Na jesień podobno będzie r6 plugin w 5er i juz zacieram rączki bo po FL mi bardzo podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Chciałbym trochę odświeżyć wątek. Zastanawiam się jaka może być różnica w cenie auto używane vs nowe. Zależy mi na wersji 330i, w konfiguratorze w wariancie M sport + kilka dodatków wyszło mi 240tys., z uwzględnieniem 15% rabatu byłoby to ok. 200 tys. Skłaniałbym się ku opcji auta używanego, np. z przebiegiem do 20-30 tys. km, jeżeli chodzi o wyposażeniem dodatkowe to jestem dość elastyczny.


Czy kupował ktoś może auto używane od dilera lub bezpośrednio od osoby prywatnej i mógłby podzielić się jaka może być potencjalnie oszczędność?

Ile można wynegcjonować rabatu od auta używanego od dilera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagałem koledze w zakupie G20 skończyło się na G30.

W ostatnim okresie - takie auta to towar deficytowy szczególnie u dealerów. I tu jest chyba największy problem - czasami niektóre auta były sprzedawane w ciągu kilku godzin czy dni.

Oczywiście pełno jest ogłoszeń na auta w stylu cena katalogowa powiedzmy 300 tys a oferowane auto jest praktycznie w zbliżonej cenie. Już nawet nie wspominam z rożnego rodzaju leasingach gdzie wykup jest ustawiony na bardzo wysokich kwotach. Bardziej atrakcyjne oferty szybko znajdują kupca. Trzeba szukać i polować na swoje auto. Kolega kupił po 4 miesiącach szukania Miało być G20 w ropniaku. A wyjechał G30 w benzynie. Ale ładne auto mu się trafiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.