Skocz do zawartości

Pamięć ustawień komputera


marcin004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Powiem szczerze, że użyłem funkcji :search: i niczego nie znalazłem :(

 

BMW e39 530d duża navi

 

Problem polega na tym, że komputer pokładowy (chyba on jest za to odpowiedzialny :?: ) nie pamięta ustawień przy ponownym uruchomieniu auta. Informacje na wyświetlaczu zegarów po uruchomieniu auta (powiedzmy że przed wyłączeniem auta była to godzina) nie wyświetlają się, trzeba ponownie uruchomić wskazanie przyciskiem w dźwigience kierunkowskazów. Tak samo jest z kontrastem ekranu navi. Przy ponownym uruchomieniu auta kontrast ustawiony jest w pozycji środkowej czyli fabryczne ustawienie. Piszę tutaj o kontraście w pozycji ustawieć board monitora a nie TV. Do ustawień kontrastu wchodzi się przez naciśnięcie i dłuższe przytrzymanie klawisza "MENU"

 

Dodam, że w menu "SET" "memo" ustawione jest na włączone.

 

Jaka może być przyczyna tego zjawiska, bo przyznam że już mnie lekko irytuje :evil: ustawianie za każdym razem wszystkich wskażników niczym jak w samolocie przed startem :duh:

PZDR :)


GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :dance:


http://img171.imageshack.us/img171/9086/2fn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Uuuuułaaaa ... Ile tu postów ... U mnie jest to samo ... Jak kupiłem auto po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka i ponownym jego włączeniu na wyświetlaczu od zegarów pojawiała się godzinka i było git ... Po wymianie akumulatora (chyba) ta funkcja już nie działa i za każdym razem trzeba wciskać przycisk na manetce żeby pojawił się time :( ... Nie wiem jak było z kontrastem przed wymianą aku bo wtedy jeszcze nie wiedziałem o tej funkcji ... Teraz jest tak właśnie że kontrast wraca do ustawień 0 ...

Niech jakaś mądra głowa podpowie co może być przyczyną ?!? Który moduł jest za to odpowiedzialny ? Może uda się go jakoś zdiagnozować DISem ?!?

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.