Skocz do zawartości

M57D30U2 sztywne koło zamachowe od adamat


panzar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat piszę nie bez powodu, po mimo iż był klepany od wieków i w sumie jeszcze dinozaury o tym mówiły. Nie pytam o możliwości tylko o konkretne rozwiązanie. Zdycha mi dwumasa. Jak kupowałem auto to od razu nastawiony byłem na jego wymianę, i nadchodzi ten czas. Pomimo iż chciałem wymienić na normalne dwumasowe koło to jednak chcę coś trwalszego. Taki styl jazdy... Ogółem niewiele jest takich rozwiązań do tych silników. Przyczyną jest brak sprzęgieł z sprężynami pochłaniającymi drgania? Znalazłem coś takiego i szukam informacji o tym produkcie i firmie. Zadałem już zapytanie czy mają rozwiązania do cywilnego użytku, zapewniającego odrobinę komfortu dwumasy. Natomiast Was chciałbym zapytać o opinię. Ktoś ma coś od nich u siebie? Spotkał się z tym? Warto pakować hajs w to konkretne rozwiązanie?


https://adamat.com.pl/bmw-sprzeglo-jednomasowe-m50-s50-m52-m54-s54.html


Ps. Znam zasadę działania dwumasowego koła, więc nie pytam o za i przeciw dwumasy. Po prostu nie chcę by mi zdechło nowe po niecałych 3 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wiem że to nie odpowiedź wprost na twoje pytanie ale przecież na dobrej dwumasie można przejechać 200 000 km lub więcej. Chyba, że masz bardzo agresywny styl jazdy, jednak wtedy inne podzespoły ucierpią bardziej gdy użyjesz jednomasy. Pozdrawiam i życze dobrego wyboru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.