Skocz do zawartości

Pompa paliwa nie przelewa do z lewej do prawej.


mate1993

Rekomendowane odpowiedzi

Część Pacjent e60 525d z końca 2005r. Wiem że temat wałkowany kilka razy czytałem również inne wiec chyba cały internet przeszukany.

Wiec zacznę od tego że autko na początku po moim zakupie gasło przy 1/4 zbiornika poprzedni właściciel nie wiedział czemu się tak dzieje wymienił pompkę w baku (prawa komora za pasażerem) lecz problem pozostał albo i się pogorszył bo później już przy połowie baku auto gasło. Czytając masę postów że to wina pompki zamówiłem nówkę podłączyłem i problem jak był tak jest dziś auto na trasie zgasło parzę w ukryte menu lewa komora 37L prawa 0. Po zatankowaniu 5l znów auto ruszyło i do domu (całe szczęście że miałem blisko) teraz pytanie do was co wymienić albo co diagnozować bo ręce mi opadają a nie mam zamiaru jeździć po 300km i tankować zeby zawsze było grubo ponad połowę zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. E60 530D 2005r - nie przelewa paliwa do prawej komory (z pompą paliwa) co zrobiłem : wymieniona pompa paliwa wraz z przewodami na boscha nową, filtr paliwa, przeczyściłem (kompresorem) Przewody powrotne z silnika do baku, sprawdziłem moduł pompy, lewy kosz wymieniony na inny używany i sprawdzony zawór. Pompa pracuje idealnie, prąd idzie, czasami przelewa mi paliwo do prawej komory po czym znów zaczyna przelewać do lewej.. na 1000% ktoś miał taki sam problem i pewnie go rozwiązał..! PROSZĘ O POMOC !!! co jest odpowiedzialne za przelewanie paliwa w zbiorniku? Jak to działa? Pływaki pokazują idealnie nie są zawieszone itd. Z takich ciekawostek dodam ze syczy mi koło tylnego prawego koła z baku (ale znajomemu podobnie syczy ma 525d i u niego wszystko gra)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.