Skocz do zawartości

E34 535


Norbi_997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od wczoraj jestem posiadaczem bmw 5 e34 535 i 211 km 1989r czarna szyberdach niestety nie mogę tu dodać zdjęcia żeby pokazać Wam to auto...

Niestety w samochodzie jest jednak do włożenia sporo pracy.

- jak miezylem kompresje to po kolei wychodziło mi tak :

1-10

2-9.5

3-10

4-9.5

5-9

6-8

-uszczelnienie miski

-leci miedzy skrzynia A silnikiem

-chodzi nie równo zawory do regulacji

-cale zawieszenie nadaje sie do wymiany wachacze tuleje amortyzatory sprężyny bo stoi teraz jak koza (w planach mam pneumatyczne zawieszenie nie wiem co o nim sadzicie?)

-uklad wydechowy od kolektorów po końcowy do wymiany

-lozysko oporowe do wymiany bo nie wydaje mi sie ze w takim aucie jest dwumas? Gdy wciskam sprzęgło jest cicho jak juz puszczę to wali jak młotek w garnek przy czym trzeba wyjac sprzeglo i sprawdzić przy okazji co z tarczą i dociskiem

- felgi 17 z ranetem ale niestety do naprawy bo ranty są poobdzierane

-nowe tarcze klocki

- progi były juz wystawiana ale niestety ruda juz wychodzi więc tez trzeba będzie je wymienić

- szyberdach jest z blachy A będzie szklany

- z tylu spojler-lotka

- środek podsufitka się opuściła ale to nic bo i tak ja i wszystkie boczki chce oddac do tapicera żeby były w alcantarze

- fotele w welurze ale tez pójdą do tapicera mają byc skórzane

- jeśli to wszystko będzie gotowe wtedy wszystkim wyjade z auta wnetrze silnik skrzynią zawieszwnie i będę chciał zrobic jej blacharke wszystko żeby było w lakierze wraz z komora silnika podwozie zabezpieczyc ogólnie zrobic ja na lalke później wygluszyc cały środek auta drzwi boczki slupki bagażnik podłoge i poskładać w całość jeśli ktoś ma dostęp do części lub jakis pomysł lepszy odemnie proszę o komentowanie lub odzew dzięki i pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie ten dział, napisz do moda o przeniesienie do galerii, foty obowiązkowo, lepiej się czyta i ogląda postępy przy renowacji.

A tak to pogratulować zakupu :D .

Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.