Skocz do zawartości

Brak dzwieku z tylnych czujnikow cofania.


Zanioo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden i drugi taki madry. 870 postow u kolegi widze z czego kazda odpowiedz to : dzwon do serwisu lub podlacz pod kompa. A sam zadaje pytania typu : jak8 olej wlac do 523 e60 . Zadzwon do serwisu i zapytaj. Serio masz takie nudne zycie, ze podnosisz sobie samoocene przez dodawanie nic nie wnoszacych komentarzy ? I teraz najciekawsze, gdyby pokazalo mi jakos blad, to nie pisalbym tutaj, ewentualnie podal kod bledu. Niestety inpa nic nie pokazuje. Logiczne jest, ze zawsze zaczyna sie diagnoze przez sprawdzenie bledow a nastepnie dopiero szuka sie podpowiedzi na forach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I teraz najciekawsze, gdyby pokazalo mi jakos blad, to nie pisalbym tutaj, ewentualnie podal kod bledu. Niestety inpa nic nie pokazuje. Logiczne jest, ze zawsze zaczyna sie diagnoze przez sprawdzenie bledow a nastepnie dopiero szuka sie podpowiedzi na forach.

Jesteś niesamowitym człowiekiem. Brak błędów i INPA w domu - jest to utopia.

Rozumiesz co to jest diagnoza ? Diagnoza - poszuk przyczyny niedziałającego systemu.

Jeszcze raz powtorze - znalezienie przyczyny !!! A nie odczyt bledow .

Czujesz różnicę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zeby to bylo miejsce na takie dyskusje. Jezeli nie ma bledow, czujniki dzialaja, glosniki tez to chyba nie jest czyms zlym zapytanie, czy ktos mial podobny przypadek i moze cos podpowiedziec, gdzie ewentualnie szukac przyczyny. A odpowiedzi typu : tu nie ma wrozek itp to raczej bezsensowne zasmiecanie forum. Na tym zakoncze ta dyskusje bo chyba kwarantanna daje sie za mocno we znaki a szkoda niedzieli na nerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.