Skocz do zawartości

Żółta kontrolka kierownicy z wykrzyknikiem


Agent 2306

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dwóch dni mam problem z kontrolkami na desce rozdzielczej. Podczas jazdy zapalają mi się żółte kontrolki "trójkąt z wykrzyknikiem", kontrolka od hamulca recznego tyle że na żółto, kontrolka żółta od braku ciśnienia w oponach i żółta kontrolka kierownica z wykrzyknikiem, ta ostatnia zapala sie i gaśnie a co najbardziej denerwujace przy zapaleniu się kontrolki żółtej "kierownica z wykrzyknikiem" po chwili włączają się wycieraczki szyby przedniej i nie dają się wyłączyć dopóki ta kontrolka się świeci jak gaśnie wycieraczki też przestają pracować. Po zgaszeniu auta i odczekaniu chwili kontrolki gasną i jest jakiś czas ok. Ma ktoś pomysł gdzie szukać problemu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u magika, podłączył i głównie błędy z niskim napięciem, sprawdzał akumulator i lądowanie wszystko ok, fakt akumulator przy słaby jak na diesla ale już z takim kupiłem i od 9 miesięcy bez problemów. Stwierdził że to mogą być czujniki ABS w tylnych kołach, ale to wróżenie z fusów w drodze do niego jak i na jazdach testowych bez błędów. Konfiguracja kierownicy względem kół i miało być ok. W drodze powrotnej pod domem powtórka z rozrywki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A po czym stwierdzileś, że:

fakt akumulator przy słaby jak na diesla ale już z takim kupiłem i od 9 miesięcy bez problemów.

Te auta takie dziwne rzeczy robią, jak akumulator pada, że nie da się wszystkiego napisać.

Nie napisałeś jakie to auto i jaki rok produkcji. Nie wypisałeś żadnego błędu, więc ciężko coś powiedzieć. To, że auto odpala od strzała nie znaczy , że aku jest ok. Prosty test czy akulator jest ok, to wyłączyć auto i posłuchać muzyki. Jak przez 10 minut nie dostaniesz informacji o słabym aku to jest nadzieja dla niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.