Skocz do zawartości

E46 330ci Częstochowa WBABD51010PK28465


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Co myślicie o tej 330?

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330cipisemna-gwar-przebieguindividualliftbogata-opcjaoplacona-ID6CYsUD.html#8f79ca38c6


Mnie zastanawiają dziwne ślady na słupku B (uszczelka i sam słupek).

Poza tym auto z Japan i ani słowa o tym w ogłoszeniu, jest za to duńska rejestracja..

No i niestety w VINie jest szyberdach, którego brak na zdjęciach oraz na filmie na FB... pomyłka?

 


Faktycznie ,bardzo fajny samochodzik , fajnie wyposażony i jeszcze moze mozna cos urwać z cenny.


E46 coupé - super ,lubię auta z dwoma drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie ,bardzo fajny samochodzik , fajnie wyposażony i jeszcze moze mozna cos urwać z cenny.


E46 coupé - super ,lubię auta z dwoma drzwiami.

 

Droga wolna, we mnie nie masz konkurenta...




Ale zaraz, zaraz... co my tu mamy w sąsiednim wątku młodszej o rok E46 330 cli?

 


15 latek i 250000 km to juz bardzo stary samochód ( dla mnie auto konkretnie wyjeżdżone , 15 letnia karoseria - masakra i szrot)

 

To w końcu, super czy szrot? Bo już się gubię ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Faktycznie ,bardzo fajny samochodzik , fajnie wyposażony i jeszcze moze mozna cos urwać z cenny.


E46 coupé - super ,lubię auta z dwoma drzwiami.

 

Droga wolna, we mnie nie masz konkurenta...




Ale zaraz, zaraz... co my tu mamy w sąsiednim wątku młodszej o rok E46 330 cli?

 


15 latek i 250000 km to juz bardzo stary samochód ( dla mnie auto konkretnie wyjeżdżone , 15 letnia karoseria - masakra i szrot)

 

To w końcu, super czy szrot? Bo już się gubię ...

 

:D ,Ja widzę to tak , chcesz jechać do Düsseldorf pod Holenderską granice i kupić auto za 10000€ co moze się okazać ze to rozpad ,gdzie na miejscu masz fajne auto za polowe cenny. :wink:


Kassandra , no jedz do tej Częstochowy przynajmniej obejrzeć ( uwaga na policję bo wirus ).


Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz jechać do Düsseldorf pod Holenderską granice i kupić auto za 10000€ co moze się okazać ze to rozpad ,gdzie na miejscu masz fajne auto za polowe cenny. :wink:

 

Ja mam inne zdanie na ten temat, ale i tak nigdzie się nie wybieram, jakbyś czytał uważnie z pewnością byś to zauważył.


I proszę mi nie mówić gdzie mam jechać, żeby coś oglądać, bo Ty masz taki kaprys. Podoba Ci się auto, to jedź i je kup.

A jeśli jesteś u nich na prowizji, to rozważ, co napiszesz w następnym poście. Dwa razy przeczytaj zanim klikniesz "wyślij".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz jechać do Düsseldorf pod Holenderską granice i kupić auto za 10000€ co moze się okazać ze to rozpad ,gdzie na miejscu masz fajne auto za polowe cenny. :wink:

 

Ja mam inne zdanie na ten temat, ale i tak nigdzie się nie wybieram, jakbyś czytał uważnie z pewnością byś to zauważył.


I proszę mi nie mówić gdzie mam jechać, żeby coś oglądać, bo Ty masz taki kaprys. Podoba Ci się auto, to jedź i je kup.

A jeśli jesteś u nich na prowizji, to rozważ, co napiszesz w następnym poście. Dwa razy przeczytaj zanim klikniesz "wyślij".

 

O ja piórkuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odświeżę temat, ktoś może już oglądał to auto albo dowiedział się czegoś więcej? Też jestem zainteresowany, niestety "Korona" zatrzymała mnie za granicą i nie mogę obejrzeć osobiście, a nie wiem czy warto kogoś angażować w oglądanie w moim imieniu. Rozmawiałem ze sprzedającym, który zeznaje że całe auto było drugi raz lakierowane i podobno jest bez szpachli, że to był tylko zabieg kosmetyczny poprawiający wygląd i likwidujący ślady codziennej eksploatacji. No i zastanawiam się jak może wyglądać sprawa automatu przy takim przebiegu, czy należy spodziewać się już jakichś niespodzianek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic nie powinno się z nią dziać, to zf, ewentualnie objawy zużycia może wykazywać konwerter.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.