Skocz do zawartości

skóra ekologiczna Sensatec


Krakus3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam. Wszyscy łapią się, że to prawdziwa skóra. Poproś w salonie o porównanie na próbniku, ciężko orzec w samochodzie jak nie jesteś ekspertem :D. Co do trwałości nie wiem, mam dopiero miesiąc, ale też stałem przed tym tylematem i na zagranicznych forach pisali, że pierwsze pęknięcia zauważali po 4-5 latach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

:cool2: już mail poszedł do handlowca z prośbą o modyfikację konfiguracji..zobaczymy czy się uda..wizualizacja na stronie BMW a jeszcze w połączeniu z listwą drewnianą klon , wygląda obłędnie..jak dla mnie stał się autem marzeń :modlitwa:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna eko skóra tylko tania skaj obiciowa :shock:

Różnicy w wyglądzie nie rozpoznają tylko ci co noszą buty z ccc.

Ktoś kto lubi by wyglądało na bogato a nie chce płacić może się skusić.

Osobiście wole materiałowe sportowe fotele niż sensatec.

Rozumiem ze trudno jeździć po kraju i dotykać różnych tapicerek ale być może warto samemu to dotknąć???

W ostateczności jak już kupisz to jest taki płyn do skaju firmy tenzi który czyszcząc nadaje jej zapach prawdziwej skory :cool2:

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sensatec na desce może być fajną opcją, ale na fotelach chyba dla ludzi, którzy się nie lubią :D

Też się wahałem, ale chciałem rozszerzoną, a rozszerzona ma plastiki "dolne" (wraz z obudową radia) w kolorze skóry.

Cognac na fotelach supeeer, ale z deską i plastikami w tym samym kolorze to kupa straszna. No ale to rzecz gustu, czerwone fotele też mi sie nie podobają, są piękne e92 na otomoto z czerwonym tunelem środkowym i czarnym radiem... masakra, jakby ktoś z innego modelu wstawił... no ale ktoś to kupuje i się tym zachwyca.

Standardowe fotele z mpakietu są przemega. Jeśli lubisz skórę to kup jakieś ładne z serii individual i zastanów się nad skórą na desce wtedy, ale do zwykłych nic nie bierz a kaske wydaj na ciekawsze opcje ;)

Chyba, że masz full-opcje i tylko to Ci pozostaje hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To nie jest żadna eko skóra tylko tania skaj obiciowa :shock:

Różnicy w wyglądzie nie rozpoznają tylko ci co noszą buty z ccc.

pewnie masz rację ,patrząc na różnicę w cenie- 2000 do 9000 zł - ! mam kilka znajomych którzy noszą buty z CCC i klika którzy noszą tylko LLOYD i BOSS , także zrobię taki test i dam znać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sensatec na desce może być fajną opcją, ale na fotelach chyba dla ludzi, którzy się nie lubią :D

tak jest , zdając sprawę ze wszystkich minusów takiej tapicerki , jednak zakochałem się w wyglądzie kabiny mając tą konfigurację- szkoda że nie mogę wysłać fotki wizualizacji-..gdyby mieli jasną tapicerkę materiałową to bym pewnie wybrał , ale niestety jasna w akceptowalnej cenie dla mnie, pozostała tylko Sensatec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob koniecznie test :mrgreen:

Ten plyn co nadaje zapach skory dla skaju to sie nazywa q11 z sena :lol:

Pomylilem z "royal tenzi"


http://www.sena.com.pl/006467-q11-skora-mleczko-do-konserwacji-skory-500ml,sp,72,541#p


Jest idealny dla krakusow bo kosztuje ok.7zl za butelke :cool2:

Maja tez chusteczki do skor ale szybko traca swiezosc wiec teraz sprawdzam nimi olej :wink:

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1585082&page=2


„The Sensatec in the new G20 has been much improved. If you go and sit in both you would think the Sensatec is a softer, higher grade leather than the Vernasca; and not leatherette. Another thing I noticed is that the fit and finish on the Sensatec is generally nicer than the leather which has creases and ripples on many cars dtraight from the factory. ”


Tu znajdziesz wiele pomocnych komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do konca jednak :roll:


Krakus ty zamowiles te :


https://allegro.pl/oferta/fotele-skora-wnetrze-bmw-3-g20-9006204233


czy te :


https://allegro.pl/oferta/fotele-skora-wnetrze-bmw-3-g20-9006203006


Osobiscie wole te pierwsze jak juz...

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.