Skocz do zawartości

gdzie powinna byc gasnica?


tomecki

Rekomendowane odpowiedzi

nie wyleci jak będzie w odpowieniej zabudowie wraz z takim paskiem, który ją trzyma. Nie ma mowy żeby wypadła, a pasek odpina się w oka mgnieniu. nie mam zdjęć, ale ten patent był montowany w bmw z uwagi na prawo, ówczesne niemieckie.

Pozdrawiam,

James

740iA 93r. - jest

628CSI 83r. - było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz E36 coupe?

Jesli masz akumulator z przodu to można wozic gaśnicę z tyłu w schowku w miejscu akumulatora. Pomysł z mocowaniem w E36 pod siedzeniem nie wydaje mi się dobry ze względu na małą ilość miejsca na odpowiednią gaśnicę (ok 2 kg) a przede wszystkim ze względu na ryzyko że nieodpowiednio przymocowana gaśnica wpadnie pod pedały i zablokuje je.

Lepiej byłoby ją zamocować pod siedzeniem pasażera ale tam też nie ma miejsca więc pozostaje bagażnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej kupecie mialem wlasnie pod siedzeniem kierowcy(tak bylo jak kupilem) - bardzo praktycznie zamontowana ... teraz sam sie zastanawiam wlasnie gdzie ja zamontowac ..

 

ale w tej chwili mam mieszane uczucia co do montowania pod siedzniem kierowcy - w zeszlym roku facetka w matizie uderzyla z predkoscia ok 80km/h na stojacego w korku mojego ojca (passatem z przyczepka) i wepchala go pod ciezarowke z przodu, natomiast z tylu dyszel od przyczepli zatrzymal sie na tylniej kanapie .. jak sie pozniej tlumaczyla - "to nie moja wina, wypadla mi gasnica i probowalam ja wyciagnac"

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz E36 coupe?

Jesli masz akumulator z przodu to można wozic gaśnicę z tyłu w schowku w miejscu akumulatora.

 

dokladnie- mam aku z przodu

w tamtmym miejscu w bagazniku siedzi sobie apteczka i cos tam jeszcze

musze kupic jakas gasnice i tam to jakos zamocowac chyba :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie kupię taką śliczną gaśnicęz NorAuto - poprostu cudo, pomalowana w krzykliwe, metaliczne kolorki (czerwień, niebieski, etc.), mała, na pierwszy rzut oka wygląda jak butla NOS :mrgreen:

i "zasadzę" ją gdzieś w okolicach schowka, przed siedzeniem pasażera. będzie MEGA-FESTYN :lol: :lol: :lol:

18.11.2006

Forza evil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.