Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Co sądzicie o tym E34? Rozmawiałem z właścicielem, ma kilka pierdółek do roboty, ale poza tym mechanicznie podobno wszystko gra. Łącznie z nowym zawieszeniem, świecami, olejem.

Link do ogłoszenia:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e34-520i-lpg-klima-CID5-IDCGZNp.html#e7bdc2059a

VIN:

WBAHB51020BD07487

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat patrzyłem na inne w okolicy i albo same golasy, albo mega zajechane. Ta wydaje się być całkiem zadbana. Rozmowa z właścicielem też wydawała się być bardzo w porządku. Dlatego pytam co sądzicie. Może ktoś coś zauważy. A na pewno znacie się lepiej niż ja. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roczniku była wąska maska i wąski grill,więc właściciel to zmienił.Pytanie dlaczego.Kaprys?Czołówka?A może zwyczajnie zgniła.....Radio-porażka,no i ten silnik jak ktoś już zauważył.Miałem taką E34 z takim silnikiem i uwierz mi:rozczarujesz się......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to 2.0 czy 2.5 i tak po tylu latach połowa koni ucieknie, to nie jest samochód do dynamicznej jazdy. Po ..29 latach nie ma roztrząsać czy coś jest ori czy nie. Zwłaszcza ,że to był samochód użytkowy do robienia kilometrów ,a nie youngtimer na weekendowe przejażdżki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest auto umówmy się do oglądania a nie do jeżdżenia. Jeśli nie ma pod maską V8 lub TDS :) to nie ma znczenia co tam siedzi.


Blacharka, blacharka i kompletność...bo każda listewka czy gumka to już niestety już majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z mocą to jeszcze nie wiem.

Oczywiście, mając E46 z 2.5 litrową benzyną to będzie przepaść. Ale 46 leci na sprzedaż.

Obecnie mam też alfę 159 1.9 120KM. Ciężka krowa, też nie jedzie. Dlatego myślę, że porównując alfę i E34 150 różnicy w mocy odczuć nie powinienem.


W E34 blacharka jest zrobiona, zawieszenie całe też. Dlatego pytam czy ktoś coś jeszcze zauważył. Jak szerszy grill i maska. Ja na przykład bym tego nie widział. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.