Skocz do zawartości

Stuki w zawieszeniu przy rozgrzanym samochodzie


koyot23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Piszę post ponieważ ma problem z zawieszeniem. Może któryś z szanownych klubowiczów doradzi co robić. Otóż po przejechaniu około 60 km (jak się auto dobrze rozgrzeje) słychać tępe stuki z przedniego zawieszenia. Szczególnie na nierównościach poprzecznych oraz przy wjeździe i zjeździe z kocich łbów. Auto na gwarancji, kilku miesięczne, 20 tys. przebiegu. 320xd.

W serwisie diagnozowali już to 3 razy: raz jakieś łożysko wymieniali, potem programowali i nic nie pomogło. W końcu napisałem do BMW Polska i dostałem odpowiedź, "że ten typ tak ma" Ręce opadają. Czy możecie co w takim wypadku robić? W czym może być przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wiem, że to już dość wiekowy post, ale jestem ciekaw, czy coś się wyjaśniło?

Ja mam ten sam problem. Kilka miesięcy temu wymieniłem na gwarancji poduszki amortyzatorów i stuki na jakiś czas zniknęły, ale pojawiły się ponownie. Jeżdżę po dobrych drogach i wątpię, żeby po kilku tysiącach kilometrów mogły się wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podbijam temat. Mam ten sam problem już od kilku miesięcy. Warunki w których najbardziej słychać dźwięki idealnie opisał koyot w pierwszym poście. Dodam ze ewidentnie dźwięk dochodzi z tylu auta. Byłem w ASO i jak mi powiedzieli ze to ramka od tablicy rejestracyjnej hałasuje… stwierdziłem ze nie mam już siły. G20 21r 330ix adaptacyjny zawias.


Pomóżcie proszę link:

https://streamable.com/bui7to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.