Skocz do zawartości

Akcja serisowa przekładnia- auto pow. 200k km


Jakub1133

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!


Czy robił ktoś z was akcje serwisową na przekładnie kierowniczą w BMW z przebiegiem pow. 200k km?

Oddałem swoją jedynkę do seriwsu w Warszawie, gdzie poinformowano mnie że w aucie z takim przebiegiem jest ryzyko uszkodzenia przegubu przy demontażu przekładni, i za przegub trzeba będzie zapłacić z własnej kieszeni. Więc darmowa akcja serwisowa robi się dość drogą akcją serwisową :evil:

Czy ktoś z was miał może jakieś doświadczenia? Lub orientuje się czy naprawdę nie da się zdemontować tego przegubu normalnie? Boje się, że serwis chce naciągnąć mnie na koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadają jakieś banialuki bo nie chce im się pewnie robić albo jest ryzyko zerwania jakichś śrub ale litości oni są od tego żeby to zrobić dobrze.

Poza tym to dla nich spory koszt bo tak jak mi powiedzieli albo wymieniają śruby w silniku przekładni albo jeśli nie da się ich wykręcić to leci cała przekładnia a to pow 10k PLN.

Ja miałem wymienianą całą przekładnię na tej akcji przy przebiegu jakieś 160 - 170k km. Samochód stał w Inchcape w Wawie w al Prymnasa 1 dzień.

Z tego co wiem to w skrajnym przypadku silniczek wspomagania może się urwać przy pełnej korozji tych śrub które są problematyczne. Pomyśl co by się stało przy przepisowych 150km/h na autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.