Skocz do zawartości

Auto dławi na równych obrotach Pomocy


Pushenn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć


Słuchajcie mam mały problem z autem e91 polift 318d 144km , mam nadzieje, że mały!. Dolegliwość objawia się tym, że auto poddusza się na równych obrotach. Jak jadę normalnie cały czas zwiększając prędkość to nie ma żadnych dziur i pracuje tak jak powinien bez żadnego mrugnięcia. Natomiast problem się pojawia gdy na przykład jadę na 2 biegu lub 3 z obrotami równymi np 1700-1900 i trzymam pedał gazu w miejscu tak aby utrzymać równe obroty i prędkość, to auto zachowuje się dosyć dziwnie, bo tak jak by nie dostawał paliwa czy czegoś i czasem się poddusza. jak lekko odpuszczę gaz i zaraz go lekko wcisnę to ma taką dziurę jak by mu spadły obroty do 1500, lekko zwalnia auto i nagle dostaje mocy i jedzie normalnie. Dzieje się to własnie na tych biegach 2 i 3 na 4 nie sprawdzałem tak często ale nie wydaje mi się żeby na 4 się to działo. Auto spala normalnie, nie dymi, odpala na dotyk. Już nie mam pomysłu co się może dziać. Jeżeli ktoś miał podobny problem to dajcie znać co to może być lub może ktoś z was może to zdiagnozować po takich informacjach jakie podałem. Obawiam się że mogą być to wtryski albo coś z turbiną( nie naprowadzam i nie sugeruje diagnozy )


Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.