Skocz do zawartości

Ogólnie o ANDROID z Aliexpress i nie tylko :)


lockbud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie i panie może zrobimy jeden ogólny temat o zakupie androida do naszych wozideł z aliexpress. Jest już co najmniej kilku posiadaczy androida zakupionego na własną rękę bezpośrednio z ali i może podzielili by się wiedzą co jak i dla czego? Chodzi o opis swojej przygody z zakupem i użytkowaniem, u kogo warto kupić lub nie warto bo.... Co nie działa po montażu u danego sprzedawcy, jakie opcje wybrać za co warto dopłacić kupując, może jakieś linki u kogo kupowali, czy płacili cło i ewentualnie ile? Jak długo czekali na przesyłkę, może nawet opisy fotki z montażu i wszystko co z tym związane żeby ułatwić nam jeszcze nie posiadającym zakup w jakichś rozsądnych pieniądzach, a może gra nie warta świeczki i drugi raz kupili by od BMW MEDIA? Zapraszam do dyskusji. Edytowane przez lockbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja kupiłem ekran RSE z Aliexpress - zamiennik na android.

1000zł kosztował, doszedł po 4 dniach roboczych.

Wygląda jak ori (mam porównanie drugiego auta w którym mam ori).

Mocowanie w ori miejsca w fotelu.

Na prawde super.

Ma dwa wejścia av także mogę tez fabryczne tv podpiac.



Funkcjonalnosc cóż.

Nie ma obsługi z idrive, ale jest dotyk, internet, YouTube, usb i inne.

Jestem zadowolony choć nie lubie nie fabrycznych i chińskich rozwiazan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dojść żadnych nie mam. Kupiłem kilkumiesięczną używkę od jednego z użytkowników tego forum.

Sprzęt użytkuję ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo dołożyłem kamerę cofania, więc jest wszystko na czym mi zależało.

Jak macie jakieś pytania, w miarę możliwości z chęcią odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat nie chwycił, szkoda bo można by było wspólnymi siłami zweryfikować chiński rynek żeby kolejni chętni mieli większą pewność przy zakupach tych urządzeń, może nawet jakieś połączone zakupy hurtowe itp.


A może ktoś miał styczność z tym sprzedawcą? Niby Polski serwis i gwarancja, a ceny trochę lepsze.

https://allegro.pl/oferta/radio-nawigacja-bmw-x6-e71-2007-2010-android-9-0pl-8358702035

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ponoć ten 7.1 czasem się wiesza? Jak u ciebie? Masz tą dodatkową skrzynkę czy wszystko w ekranie?

 

Wszystko w ekranie.

Nic się nie wiesza. Raz na ruski rok w Yanosiku jest 3-sekundowy lag i tyle. Wszystko działa płynnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
android np. we współpracy z nawigacją ccc i pewnie tez w innych ...słaba jakość dźwięku PRZESYŁANA przez aux

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja nie wiem jak jest ze stacji android bo od razu zastosowałem DAC. Hmm głównie po to zainstalowałem androida bym miał możliwość podłączenia przez OTG DAC'a. Wiem wiem połączenie AUX to analog ale mimo wszystko porządny przetwornik analogowo cyfrowy rekompensuje straty z tym związane. AAAi najważniejsze u mnie tez na początku strasznie nawet przez DACa brzmiało. Rozwiązaniem tego problemu było pozbycie sie całkowite połączenia z Aux w podłokietniku. Ja odciąłem kabelki w quadloku, później znalazłem informacje gdzieś na zagranicznym forum, ze pomaga nawet wypięcie wtyczki z gniazda aux w podłokietniku.


Pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.