Skocz do zawartości

Zmiana kierownicy na multifunkcje e81


amdpit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Witam, wiec tak , kupilem nowa kierwonice multimedialna, moj mechanik powiedzial ze bedzie dzialala bez problemu bo kable sa a radio samo obsluzy, wiec tak , zamontowal i przyciski nie dzialaja, zapytalem ze powiezial ze bedzie dzialalo bez niczego a on stwierdzil ze winne jest moje radio, widocznie to wina radia i jak bym zmienil bedzie dzialalo, nie wiem dla mnie to troche dziwne, radio mam standardowe buiznes , ktos moze mi powiedziec gdzie lezy problem ? no i tak w nawiazie, przyciski sie nie podswietlaja rowniez . Dzieki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zmień mechanka, bo pierwszy raz dokłada multifunkcyjną kiere w BMW :D

Jak zmienisz przełączniki, to się złapie za głowe, jak zobaczy te choinke lampek na desce :D W KIA to jest tak, że podłączasz i działa od razu. W BMW to początek zabawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz wiem, ze musze znalesc innego mechanika, jestem w Holandii wiec tu ciezko o jakiegos dobrego znawce BMW ten ktorego mialem robil mi kapitalke silnika, nie wiem czy dobrze poki co jedzi a ze niby elektronik to sie zna zapytale mczy by mi nie zmienil kierownice, szkoda, nic dzieki, to raczej sam tego nie zrobie :( Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A co myślałeś, ze mechanik musi się znać na robocie?

A jak jest z glazurnikiem, cieślą itp. Każdy partaczy robotę.

Szukaj gościa, co tylko siedzi w BMW i tylko to naprawia. jak ktoś jest od wszystkiego i naprawia każde auto a raczej mu tarcze i klocki zmienia i filtr cały rok, to co on może wiedzieć o głębszych bolączkach auta.

Omijaj zdzichów garażowych, bo tylko szkody narobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.