Skocz do zawartości

Błąd komunikacji, interfejsu, brak odczytu przez NCS


Rekomendowane odpowiedzi

Przerobiłem swoją e87 04r , obecnie odłączone są przednie światłą przeciwmgielne a kierunkowskazy w błotnikach zostały zmienione z żarówek na led światłowód M Performance. Jak widać na moim filmie
ISTA komunikuje się z pojazdem prawidłowo ale kiedy chcę dokonać zmian w FRM w kierunkach i światłach przednich nie mogę odczytać danych z CAS a także FRM, na czy może polegać problem ? Jeżeli chcę kodować FRM to mam najpierw wejść w CAS a potem w FRM czy od razu wejść i zrobić odczyt z FRM ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spdaten wgrałem zgodnie z opisem punkt 3 https://ibmw.info/programy/inpa-f/

Czy opis na stronie jest pełny, czy brakuje jakiegoś kroku np. na końcu ?

spdaten wgrywa się raz i Bmw Coding Tool się wyłącza, czy przed każdym uruchomieniem NCS i Bmw Coding Tool ma być cały czas włączony ?

Wgrałem Bazy SPDaten BMW e89/e90/e91/e92/e93 – v60.1 – POBIERZ (~4.7GB) ma być dla e87

Jeśli chodzi o folder work to C/EC-APPS/NFS/WORK jest plik notatnik z tekstem This file is intentionally empty

Następnie C/NCSEXPER/WORK są pliki trc, man Czy to o nie chodzi, mam je usunąć z folderu ? Co się znajduje w tych plikach ?

Dzisiaj udało się za pierwszym razem wejść do cas ale po wybraniu modułu do kodowania a więc frm dalej CODIERDATEN_LESEN i Execute job, błąd jak wcześniej

Jak odczytało cas to wyskoczył vin z ostatnią cyfrom 4 której nie ma w moim vin, odczytało tylko raz obecnie jak na filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.