Skocz do zawartości

Nowe reflektory z ringami


Sz0x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym w mojej e46 polift sedan zmienić reflektory ponieważ moje się już wysluzyly, poczytałem trochę na forum, poprzegladalem allegro i natrafiłem na ciekawą opcję, generalnie chodzi mi o nowe reflektory z już wbudowanymi ringami i teraz tak: Z tego co widzę to na każdej aukcji jest napisane że ringi są ledowe A mi zależy na smd lub ccfl.

Mówiąc w skrócie: kupuje zmieniam na zasadzie plug and Play i świeca bardzo dobrze. Podpowie ktos gdzie mogę znaleźć takie cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ksenony? Domyślam się że nie bo nie pisał byś pewnie o nowych . Mi wydaje się że nie ma co kupować nowych jakiś zamienników marnej jakości ( mówię o lampach przednich. Tylne to co innego ). Lepiej zregenerować te co masz i założyć ringi samemu lub w firmie co regeneruje lampy i mieć ori dalej w tej samej cenie . Nie wiem w prawdzie ile te lampy o których piszesz kosztują ale za regenerację odbłyśników zapłacisz pewnie z 400zl + 150 Nowe klosze + tyle co ringi. W gorszym wypadku dojdą ci nowe uszczelki za 200 ale masz lampy jak nowe i oryginalne A nie jakiś chiński badziew czy jakieś depo o których też opinie są naprawdę różne. Tyle Ode mnie . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ksenony? Domyślam się że nie bo nie pisał byś pewnie o nowych . Mi wydaje się że nie ma co kupować nowych jakiś zamienników marnej jakości ( mówię o lampach przednich. Tylne to co innego ). Lepiej zregenerować te co masz i założyć ringi samemu lub w firmie co regeneruje lampy i mieć ori dalej w tej samej cenie . Nie wiem w prawdzie ile te lampy o których piszesz kosztują ale za regenerację odbłyśników zapłacisz pewnie z 400zl + 150 Nowe klosze + tyle co ringi. W gorszym wypadku dojdą ci nowe uszczelki za 200 ale masz lampy jak nowe i oryginalne A nie jakiś chiński badziew czy jakieś depo o których też opinie są naprawdę różne. Tyle Ode mnie . Pozdrawiam

 


Mam lampy na zatrzaski to one chyba nie sa klejone, znajdę nowe klosze i bez problemu je założę czy może być z tym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako stary użytkownik mogę coś poradzić... Jestem właścicielem E46 od 2008. W 2013 zakupiłem nowe szkła do lamp ZKW bez uszczelek, zostały wymienione. Mamy prawie 2020 rok, szkła są od ponad 6 lat, w dobrym stanie. Z tej perspektywy mogę polecić wymianę szkieł na nowe, o ile są jeszcze dostępne w ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja posiadam moją od 2009. Dostałem już ze zmienionymi szkłami. Niestety po kilku zimach zaczęły parować. Wtedy wymieniłem uszczelki i jest sucho. Różnica między starą uszczelką a nową kolosalna. Z nową ledwo to pozapinałem wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie dwa dni temu przyszła mi paczka z nowymi ori uszczelkami kloszy do przedlifta i niestety kosztowały 105zl sztuka. Klosze jak coś warto szukać w zamienniku. Najtańsze które podobno są ok to około 150-180 pln komplet L+P . Warto reanimowac ori lampy . Napewno bardziej niż kupować te zamienniki z ringami. Poza tym wielokrotnie widziałem je na żywo w różnych e46 i wyglądają fatalnie i tandetne. Natomiast jak chcesz poprawić świecenie lamp to tylko regeneracja odbłyśników pomoże. Warto też wtedy założyć porządne markowe żarówki zamiast jakiejś noname.

P.s. jeśli chcesz zrobić lampy porządnie A auto ma ci posłużyć latami zajrzyj na stronę hidretrofit. Mają bardzo ciekawą ofertę w atrakcyjnych cenach na przeróbki różnego rodzaju lamp. Od wsadzaniu ringów , odnawianiu kloszy przez dokladanie /wymiany soczewek czy projektorów bixenon i biled. Sam do nich będę wysyłał lampy w listopadzie . Może warto się w twoim przypadku zastanowić np nad przeróbka lamp na nowe soczewki na h7. Trochę tylko drożej pewnie wyjdzie niż sama regeneracja odbłyśników w niejednym zakładzie . Pozostawiam do przemyślenia . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.