Skocz do zawartości

E36 323i Coupe 97r.


Boniek97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.



Chciałbym Wam zaprezentować swoje BMW E36 323i z 1997r.Jest to moja trzecia E36.Jestem jej właścicielem od ponad pół roku (Pierwsza rejestracja w kraju 2016r.)


Silnik 2.5 170km, skrzynia (niestety) automatyczna, wydech w całości zrobiony z nierdzewki,dodatkowo zmienione kolektory,które owinięte są bandażami.Filtr stożkowy K&N.Zawieszenie gwintowane MTS Technik.Pozakładane są także poliuretany na wahaczach oraz z przodu camber plates.


ihyc8X.gif


Środek białe skórzane sporty,podgrzewane siedzenia,climatronik,schowek na kasety w podłokietniku no i oczywiście konkretne audio.


hMAJ89.jpg


Felgi styling 32 17' przód 205/45 tył 215/45.


M8f6or.jpg

TySmVA.jpg


(Spojler wywaliłem)


Po uderzeniu w sarnę przy 150km/h :( :evil:


pmMqH6zmj

pnfOBGXsj

plEbl8pWj


Pomału poskładałem ją do kupy.No może nie do takiego stanu w jakim była,ale wszystko jest bądź będzie zrobione.


(ZDJĘCIA Z POMARAŃCZOWYM KIERUNKIEM PRZED WYPADKIEM)


pmrd1lOQp

plh24xQQj

pmyeNiilj

pl9tlCm0j

poItqW79j

pmZ33Iqzj

poYm9lIqj

poPSMdBoj


Nie wyobrażałem sobie kupna jakiegokolwiek innego samochodu prócz tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Bardzo ładne e36. Choć moim skromnym zdaniem z pomarańczkami było ładniej ;) . Co do automatu to przynajmniej jest spora szansa że auto było poszanowane i niewywsciekane przez poprzednich właścicieli, a to napewno na plus. Powodzenia w dalszym działaniu i bezwypadkowosci na przyszłość. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.