Skocz do zawartości

523i Zamiennik katalizatora


Jaro070

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiennik od tego samego sprzedającego i powiem, że robi robotę. Na pewno nie będzie tak samo cicho jak na oryginale, ale z pewnością będzie dużo ciszej jak z wyciętym katem czy strumiennicą
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy tylko dodać, ze wkłady z firmy JMJ nie maja homologacji. To taki szczegół. Miałem katalizator zakupiony w firmie Pamaku - wkład tez był z JMJ i niestety musiałem reklamować bo nie spełniał norm na badaniu spalin. Dopiero używka jakieś włoskiej firmy z Allegro działała jak kat. Reklamacje mi uznali ale kasy nie oddali. Mam wiec teraz drugi w garażu. Homologację maja tylko wkłady z GB ale wtedy koszty rosną do ponad 800,- za sam wkład.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja analizator spalin przechodzę bez problemów i to na remapie sterownika pod kolektor M50
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamacje mi uznali ale kasy nie oddali. Mam wiec teraz drugi w garażu.

Czyli nie uznali. Jeśli uznają gwarancję to oddają kasę albo coś krecisz

Uznali reklamacje i przysłali nowy katalizator. Oto mail „Dzień Dobry,


Reklamacja została uznana. Na jaki adres wysłać nowy katalizator?



Mit freundlichen Grüßen

Best regards,


Patrick Kubiak

+48 605 657 501


POLMO EXPRESS

Staroprzygodzka 117

63-400 Ostrow Wielkopolski

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.