Skocz do zawartości

Tylnie opony BMW M2


robi19931

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Szykuję sie na zakup tylnich opon do F87 M2 . Prosiłbym o radę odnośnie rozmiaru opon - w standardzie mam 265/35 r19 , myslałem, żeby włożyć 275/35 do tyłu ( felga 10 cali ) . Przód 245/35 r19.


Chciałem zakupić jakieś dobre używki do zabawy , ewentualnie jakieś nówki w dobrej cenie. Prosiłbym o jakąś radę / opinię co najlepiej wybrać. :cool2:


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Używki niewiadomego pochodzenia, a wiadomo jak to wygląda w Polsce, możesz skończyć na drzewie lub wbity w barierki.

Jak założysz 275/35 z tyłu, to tył pójdzie wyżej o 3.5 mm w stosunku do serii. Speedo error 1%. Nie wiem jak dyfer itp. sobie poradzi z innym rozmiarem opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jakiś troll albo jakaś komedia :D żenujące hahha ;) i takie "komedie" jeżdza w Polsce autami serii M i je osmieszaja ;) hehe kupujesz nowe takie na jakich wychodzilo z fabryki jako cywil ;) jak nie zamierzasz go uzytkowac hardcorowo.

 

Żenująca odpowiedź buraku.. zapytałem z ciekawości po przeczytaniu tego forum ( https://f87.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1512161) z zamiarem poszerzenia wiedzy przez bardziej doświadczone osoby . Ludzie zmieniają opony szczególnie CONTINENTAL sport contact3, które nie są tak dobre i są mniej trwalsze w porównaniu do Michelin np Pilot Sport 4S ponadto nie każda M2 wychodzi na takich samach oponach dla Twojej znikomej wiedzy . To samo tyczy się zmiany rozmiaru opony jeżeli chodzi o szerokość. Używane opony z dodatkowymi felgami ( tylko tył ) dla zabawy na tor , oryginalny komplet z dobrymi oponami do bezpiecznej jazdy w powszedni dzień.


Takie komedie jak Ty nie powinny się wypowiadać na forum . :) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to jakiś troll albo jakaś komedia :D żenujące hahha ;) i takie "komedie" jeżdza w Polsce autami serii M i je osmieszaja ;) hehe kupujesz nowe takie na jakich wychodzilo z fabryki jako cywil ;) jak nie zamierzasz go uzytkowac hardcorowo.

 

Żenująca odpowiedź buraku.. zapytałem z ciekawości po przeczytaniu tego forum ( https://f87.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1512161) z zamiarem poszerzenia wiedzy przez bardziej doświadczone osoby . Ludzie zmieniają opony szczególnie CONTINENTAL sport contact3, które nie są tak dobre i są mniej trwalsze w porównaniu do Michelin np Pilot Sport 4S ponadto nie każda M2 wychodzi na takich samach oponach dla Twojej znikomej wiedzy . To samo tyczy się zmiany rozmiaru opony jeżeli chodzi o szerokość. Używane opony z dodatkowymi felgami ( tylko tył ) dla zabawy na tor , oryginalny komplet z dobrymi oponami do bezpiecznej jazdy w powszedni dzień.


Takie komedie jak Ty nie powinny się wypowiadać na forum . :) :roll:

 


z buraka to Ty się narodziłeś posiany pośród cebuli... na łonie stepowym. Nikt Cię nie wyzywał więc te teksty to schowaj sobie tam gdzie trzeba.


Do mojej wiedzy żeby dobić to byś dziesiac razy musiał sie urodzic.

Też tam siedzę, ale bierz pod uwagę że to żyd... oj amerykańskie forum i oni mają trochę inny stan myślenia, Continental to smieciuch nie do takiego auta, Micheliny PS 4S sa po prostu DOBRE, a jak chcesz cos lepsze to komplet nowych Michelin Cup2 zaloz, bo i tak za niedlugi czas beda uzyanymi ;)

Z szerokosciami jak ktos chce moze sobie testowac, inne na tor inne na droge, ja na jedno i drugie mam oem rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.