Skocz do zawartości

SPRZEDANE F10 @221KM 488Nm


arolst

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam wrażenia na nowych kołach?

Jest jakaś wymierna różnica w mniejszej masie nieresorowanej, jednak 12 kilogramów to dużo ciekawe jak to się ma w stosunku do mocy silnika. Powinno być chyba czuć żywsze auto.

Drugie pytanie jak oponki się sprawdzają, bo rozumiem że śnieg też widziały??? Na mokrym podejrzewam że będzie ok, ale ciekawi mnie na ile mniej mają przyczepności od typowej zimówki na śniegu czy lodzie,no bo wiadomo to jest kompromis dwóch rodzajów opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mocy auta, teraz jest prawie idealnie :) skrzynie trzeba jeszcze przeprogramować bo niestety przy trybie sport za mocno przeciąga biegi i nie zmienia biegów przy maksymalnym momencie obrotowym, kilka firm w mojej okolicy robi jeszcze soft do skrzyni pewnie w tym roku sie wybiorę i wtedy będzie tak jak być powinno.
gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a co do opon to po 500km oddałem na reklamacje bo jedna dudniła, dzwiek podobny do otwartego okna z tyłu auta, słyszalny powyżej 80km/h ... no i jak to w takich przypadkach bywa sprawa nie była łatwa do udowodnienia bo maszyna hunter pokazywała wszystkie parametry w normie i 2 miesiące dzwonienia i pisania maili i udało się, 1 opona została wymieniona na nową, czekam na dostawę. :mrgreen:


W związku z powyższym nie miałem możliwości przetestowania tych opon na śniegu :( ale jak tylko pojeżdżę to napewno dam znać czy warto

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Święta u teściów, wczoraj pogoda dopisała to pierwszy wosk w tym roku :mrgreen: fotki na szybko telefonem, nic wyszukanego,

jedna opona wymienina na nową (reszta ma zrobione 400-500km wiec jest ok) , powiem szczerze że bridgestone proces reklamacyjny to jakiś cyrk, opony są ok ale więcej z tym producentem nie chce mieć nic wspólnego. Po naprawde dużych naciskach łaskawie wymienili opone na nową, mimo że naprawdę nie dało sie na niej jeździć, był straszny huk/dudnienie ale ich zdaniem było ok :duh: na szczęście dzięki znajomemu z serwisu mchelin'a który napisał do nich i opisał problem, łaskawie w ramach gestu handlowego wymienili mi tą opone na nową...


rieB8sO.jpg

aF8m4Tj.jpg

ipubrL8.jpg

iDOKt23.jpg

2nejSww.jpg

fTrRyaQ.jpg

PagVjQq.jpg

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I to lubię :cool2:


Osobiście polecam do twojego koloru lakieru ten produkt, robi mega robotę. Zaaplikowalem ostatnio u siebie i z garażu nie chciało mi się wychodzić :wink:


de070d9a9a95a033gen.jpg


PS. Do pełni szczęścia moim zdaniem brakuje ładnie polakierowanych zacisków wyłącznie na srebno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderatorzy

Butter Wet Wax tylko ładnie pachnie, jest tragiczny jeśli chodzi o to ile się utrzymuje na lakierze, może do drugiego mycia.

Trochę dłużej trzyma PB Nattys, ale też bez rewelacji. One się tylko fajnie aplikują.

Soft99 czy Finish Kare Hi-Temp Paste Wax biją na głowę te woski.

Brałem kilka rzeczy polskich producentów - nigdy więcej. Może shiny garage trzyma poziom reszta to taniocha do niczego.

Arlost jak pachnie ten zymol do skór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

W sumie za dużo sie nie dzieje, ostatnio odkryłem fajny filtr kabinowy. Do tej pory stosowałem zwykłe węglowe ale bardzo często jadąć zimą przez wsie czuć było lekko dym z pobliskich domów.

Ten filtr naprawdę sprawdził że czuć zero zapachów z zewnątrz.

Minusy ? 2x-3x droższy niż filry węglowe...


vWsaTWV.jpg

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.