Skocz do zawartości

Zakup BMW X5 2008 rok 286 km plus program na 306 km


zelazo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Witam wszystkich na forum. Jestem tu nowym użytkownikiem. Rozpoczynam przygodę z BMW. Znalazłem auto polskie od znajomego z grudnia 2008 roku, przebieg 145 tys km. Nie miało wypadku. Do 60 tys serwisowane w BMW potem poza. Przebieg autentyczny lecz chciałbym go sprawdzić w nieautoryzowanym warsztacie. Zwracam się do was z prośbą na co zwrócić uwagę ? Czy rozrządy w tym silniku rzeczywiście tak strzelają losowo? Czy zmieniać go od razu po zakupie? Na co jeszcze zwrócić uwagę ? Podobno turbiny i wtryski lubią się szybko psuć ? Słyszałem jeszcze coś o klapkach w silniku?

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Witam wszystkich na forum. Jestem tu nowym użytkownikiem. Rozpoczynam przygodę z BMW. Znalazłem auto polskie od znajomego z grudnia 2008 roku, przebieg 145 tys km. Nie miało wypadku. Do 60 tys serwisowane w BMW potem poza. Przebieg autentyczny lecz chciałbym go sprawdzić w nieautoryzowanym warsztacie. Zwracam się do was z prośbą na co zwrócić uwagę ? Czy rozrządy w tym silniku rzeczywiście tak strzelają losowo? Czy zmieniać go od razu po zakupie? Na co jeszcze zwrócić uwagę ? Podobno turbiny i wtryski lubią się szybko psuć ? Słyszałem jeszcze coś o klapkach w silniku?

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

 

Admin zamknie post ponieważ to o co pytasz jest na tym forum.


145 tys. km przebiegu w 11 letnim aucie? Zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Witam wszystkich na forum. Jestem tu nowym użytkownikiem. Rozpoczynam przygodę z BMW. Znalazłem auto polskie od znajomego z grudnia 2008 roku, przebieg 145 tys km. Nie miało wypadku. Do 60 tys serwisowane w BMW potem poza. Przebieg autentyczny lecz chciałbym go sprawdzić w nieautoryzowanym warsztacie. Zwracam się do was z prośbą na co zwrócić uwagę ? Czy rozrządy w tym silniku rzeczywiście tak strzelają losowo? Czy zmieniać go od razu po zakupie? Na co jeszcze zwrócić uwagę ? Podobno turbiny i wtryski lubią się szybko psuć ? Słyszałem jeszcze coś o klapkach w silniku?

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

 

Admin zamknie post ponieważ to o co pytasz jest na tym forum.


145 tys. km przebiegu w 11 letnim aucie? Zapomnij.

 

:lol: że jeszcze są i tacy co w cuda wierzą... a sorry zapomniałem, jak 80% społeczeństwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.