Skocz do zawartości

Ringi led w e90 lci halogen jako drl


skrzyneczkaryzu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć


Chciałem kiedyś zmienić światła na halogeny bo białe mi bardziej podchodzą, ale koszta przewyższają zyski...


Ale znalazłem coś takiego - https://allegro.pl/oferta/ringi-led-bmw-e90-e91-lci-mocne-markery-oem-160w-7104204242

Pisze niby że dedykowane dla e90 lci bez xenonów


Czy da się z tego zrobić drl? Czy to po prostu zamieni moje światła mijania - żółte ringi i lampy na same białe ringi???


Najlepiej jakby dało się to jakoś wrzucić np na światła postojowe i zakodować żeby działało przy zapalonym silniku. Jest to możliwe?


Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Podepnę się pod temat. Też mam problem z ringami w e91 LCI lampa bez xenonów. Jeden ring przepalił się lub diody przestały działać, nie wiem jak to fachowo nazwać. Po rozebraniu ukazał się taki marker:

2ffc93e03b0f7c49med.jpg


Nie ma na nim żadnych numerów, więc nie mogłem zidentyfikować co to jest za model. Sprawdziłem po Vinie na Realoem jakie powinny być i wyszło:


5b7105354ebf67c5med.jpg


Tylko, że one strasznie się różnią (te które mam od tych z VINu), więc zamówiłem takie które najbardziej był podobne czyli:


f5eac559668545demed.jpg


Niestety po podłączeniu prawie wgl nie świecą. Światło jest prawie wgl niewidoczne.

Czy ktoś zna ten temat i mógłby mi doradzić co powinienem zamówić,aby wszystko pasowało?


Z góry dzięki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.