Skocz do zawartości

Generator ozonu wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, czy ktoś się może orientuje co należy rozebrać aby wymienić generator ozonu- nr części- 64 11 9 159 973, znajduje się w okolicach filtra kabinowego. Pojawił się błąd 8011FF- jonizator- klima przestała działać- sprężarka się załącza, czynnik dobity do 850 gram czyli full. Układ szczelny. Pozdrawiam
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam problem z nawracającym smrodem z parownika. Nakładam na niego poprzez założonym na stałe "cewnikiem" środki chemiczne i odnoszę połowiczne sukcesy.

BARDZO WAŻNE DLA MNIE PYTANIE: czy każde F01 ma jonizator? Czy jego brak/awaria może powodować powracanie smrodu parownika? Czy on coś w ogóle daje?


Proszę o odpowiedź zorientowaną osobę, bo jestem blisko demontażu deski... :mad2:

George Wind
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Deske ściągasz w 30-40 minut więc luzik.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Wszyscy przedstawiają ściągnięcie deski jako masakrę - czas i ewentualne problemy potem. :duh:
George Wind
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Wszyscy przedstawiają ściągnięcie deski jako masakrę - czas i ewentualne problemy potem. :duh:

Licznik to dwa zaczepy

Schowek maly nie pamietam czy trzeba ale duzy tak - tam masz 3-4 srubki.

Dekory do siebie, wyswietlacz radio - 5 minut.

Odsuwasz tunel srodkowy do tylu po odkreceniu dwoch nakretek w okolicy lewarka.

Odkrecasz slupki przy szybie sruby z deski


I juz jest wyjeta.


Problemy potem? Jakie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dzięki. Od wczoraj rozebrali moją deskę i wyjęli parownik. Nie było łatwo, szczególnie dla osoby, która nie zna BMW i nie chce uszkodzić czegoś przy demontażu. Jeżeli chodzi o problemy to nazywane są "różne" - skrzypienia, brak działania przycisków, ale generalnie każdy obawia się skrzypienia deski, którego nie było wcześniej. Zobaczę w piątek, bo wtedy zakończy się składanie.
George Wind
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Jeszcze doprecyzuje.


Generator ozonu czy jonizator?


Jesli bylby generowany ozon podczas jazdy to bysmy.... mieli problemy :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.