Skocz do zawartości

Aktualizowanie licznika e90

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam, wczoraj postanowiłem pobawic sie w NCS i zaktualizować licznik, mianowicie pokazywanie elektroniczne prędkości. Udało sie i działa lecz problem w tym że gdy odpalam auto to obroty i spalanie po paru sekundach padają.. Pytanie czy problem poważny czy da sie to jakoś odkręcić po ponownej próbie programowania?? Pozdrawiam.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
W jakim folderze robiłeś zmiany ?
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Opublikowano
  • Autor
NCSEXPERT / WORK / plik FSW_PSW.MAN
Opublikowano
  • Autor

Pousuwałem night w dwóch pozycjach tylko.. Moze jak dopisze jak bylo i zaprogramuje to wróci do normy? Nie chce poprostu bardziej tego popsuć.

A i jeszcze problem bo tempomat przestał działać.. Czy to ma cos wspólnego?


Ps: wiecej nic sam nie robie

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Wyczyść folder MAN

Przekoduj KOMBI - SG kodieren

Wróci do ustawień fabrycznych

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Opublikowano
  • Autor
Zrobiłem i dalej padają.. Chyba że cos zle robie.. Ustawienia w tym pliku są tak jak były pierwotnie lecz dalej zegary padają. Zegar od prędkości jedynie działa. Moze jakis plik sterownik trzeba wgrać??
Opublikowano
  • Autor
I jakiś błąd wywala teraz na desce. Brak komunikacji z licznikiem czyli moze ten moduł kombi padł.. Jak to ogarnac?
Opublikowano
Zobacz czy masz w każdym module poprawna komunikację po CAN H i L. Często przy problemach z komunikacja kombi wariuje a miałem już masę takich przypadków że inny moduł miał zwarcie.
Opublikowano
  • Autor

Jakiś trop jest tyle że jestem troche zielony w tym i jak byś mógł troche bardziej szczegółowo oposac co gdzie jak :wink:

I co jeśli jest poprawnie wszystko? I co jesli bedzie co nie tak?

Opublikowano
  • Autor
hmm a może poprawne pliki z folderu WORK by trzeba było wgrać z tym że nie moge znaleźć nigdzie ich do pobrania :mad2:
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Może masz jakąś felerną

Pobierz tą INPE

https://chomikuj.pl/speed1211/Inpa+FXX+Din75/INPA+Fxx+Din76,4925115620.rar(archive

Zainstaluj według filmiku .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Opublikowano
  • Autor

9317 - EEPROM: Error coding data BMW

A560 - ??


taki błędy wywala :idea: dalej próbuje to ogarąć

Opublikowano
  • Autor
Dobra jednak to wina programu, cos zle musial kodowac. Zainstalowalem program co podesłałeś mi jest wszyatko dobrze. Dziwki wielkie! :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.