Skocz do zawartości

Wydech do F30 335i. Eisenmann race?


Dawca2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce zakupic jakis porzadny, głośny i fajny wydech do 335i.

Narazie mam na oku eisenmann race, tylko pisalem do nich na FB i polecieli mi wersje sport, ze zwględu na "nieprzyjemny dron" w race

Czy ktos ma tego typu wydech? Czy polecacie cos innego? Race kosztuje 6000 plus minus, sport to samo. Wiadomo, ze akrapovic brzmi najlepiej, ale srednio chce wydawac mi sie 12 koła na wydech, mysle ze gdzies w granicach do 8 tysięcy jestem w stanie zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko race, jeśli zostają ori katy i nic więcej nie kombinujesz to spokojnie ładuj, sport jest poprostu za cichy, kto Ci powiedział że Akrap najlepiej brzmi. . .wiadomo o gustach się nie dyskutuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja polecam mg motorsport zrobią co chcesz, który odcinek chcesz z klapami lub bez, ze sport katalizatorem, zwykłym lub bez..

Ja mam w 330i konciwy m performance plus dp+ sport kat od mg motorsport i brzmi tak

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wehyr ile Cie to wszystko kosztowalo? Brzmi spoko, z tego co widze niestety mg motorsport jest na śląsku, ja jestem z Poznania, srednio by mi sie chcialo jechac tyle kilometrów po wydech

Szczerze to jestem totalnie zielony w tych sprawach i nie znam sie na tym, chcialbym kupic cos, co bedzie gotowe, albo zrobią na zamowienie, dam do zalozenia w Poznaniu i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj się z MGMotorsport. Zrobią coś jak Eisen.... O ile robili już do tego modelu i mają dokładne wymiary w swojej bazie (raczej na pewno bedzie) to nawet na wysyłkę i taniej niż ten Eisen.. . Zamontujesz sobie sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, napisze

Jeszcze jedno pytanie, czy da sie zrobic tak, ze przy wchodzeniu na wysokie obroty bądź zmianie biegu wystepowal "wystrzał" z wydechu? Chyba wiecie, o co mi chodzi, nie wiem jak to sie nazywa. Co bym musial zrobic, zeby takie cos występowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do mg motorsport i polecili mi swój wydech, chcialem kupic natomiast caly zestaw (downpipe,sportcat,catback) i napisali mi, ze na zamowienie tego calego zestawu nie są w stanie mi zrobic, napisali,że będzie sie dało połączyć jednak robiąc DP przydałoby się już zrobić tą centralną rure. Czy to wszystko by funkcjonowalo? Kombinowac z tym downpipem i katalizatorem czy po prostu kupic sam tłumik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.