Skocz do zawartości

Wyjscie RCA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam E88 wraz z nawigacją BMW Busines wraz z nawigacją na otwierającym panelu. Potrzebuję podłączyć zestaw car audio. Potrzebuję tylko przejściówkę na RCA. Szukałem na olx jest sporo ale nie wiem czy wszystkie będą działały..Ma ktoś sprawdzoną?


Znalazłem takie coś


https://allegro.pl/oferta/adapter-wyjscie-na-wzmacniacz-2x-rca-konwerter-hq-6933785499?reco_id=3c8799e2-53e0-11e9-a519-246e9683fac0&sid=0e7a5475e04eefd78184d559df6fb9f87c889ad5ac94196dac75ac99722370c3&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product


Myslałem by wyciągnąć sygnał z głośników pod siedzeniami gdyż one grają basowo. Co myślicie?

Opublikowano
Jak masz podstawowe audio (bez wzmacniacza) to wszystko jedno skad wezmiesz sygnal wszedzie jest taki sam. Jezeli masz hi/fi to wzmacniacz na glosniki basowe wysyla sygnal z obcieta gora a na glosniki sredniotonowe z obcietym dolem. Przy standard audio podpinasz ta "przejsciowke" :D i dziala tyle ze jest beznadziejny dzwiek a jak masz hifi to zredukujesz dzwiek na taki jak pisalem wyzej( w/g tego pod jaki glosnik podepniesz). Ogolnie pomysl masz beznadziejny uwierz mi. Jak chcesz miec dobre granie to wyciagnij RCA z radia. To nie jest trudne za 100zl zaklad elektroniczny Ci to zrobi.
Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy mam hifi. Pod siedzeniami mam głośniki subwoferowe którę grają samym basem. Czy mam wzmacniacz nie wiem nawet gdzie go szukać w kabriolecie. W e87 jest z tyłu z boku a u mnie nie wiem


Generalnie audio jest ok nie narzekam ale ja lubię konkretny bass.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Najlepoej rozkoduj VIN. Chyba że ktoś dołożył.

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Opublikowano
Nie wiem czy mam hifi. Pod siedzeniami mam głośniki subwoferowe którę grają samym basem. Czy mam wzmacniacz nie wiem nawet gdzie go szukać w kabriolecie. W e87 jest z tyłu z boku a u mnie nie wiem


Generalnie audio jest ok nie narzekam ale ja lubię konkretny bass.

 

Jak chcesz tylko podpiac suba to mozesz podciagnac od tych basowych pod fotelami. Ten prosty reduktor obetnie troszke dolu ale moze akurat Ci wystarczy. Tam w srodku w tym pudeleczku sa rezystory i moze kondensator wiec nie spodziewaj sie ze bedzie tylko redukowac bo przy okazji redukcji napiecia obcina troszke gory i troszke dolu.

Opublikowano
  • Autor
To że obcina górę i średnie mi nie przeszkadza bo generalnie mi basu brakuje. Grają te basowe pod fotelami ale czasem na około sekundę lub dwie rozłaczają i czuję jakbym maluchem jechał... Dzięki kolego. Juro ma przyjść paczka z reduktorem.... W bagażniku czeka P3 Rockforda plus monoblock...Zobaczymy jak to zagra...
Opublikowano
Wyzwalacz potezny :cool2: Naprawi drobne niedoskonalosci "przejsciowki" :D
Opublikowano
  • Autor
No głośnik robi wrażenie ale włożenie go do bagażnika w kabriolecie to masakra. Dobrze że nic nie wożę w bagażniku.
Opublikowano

Jak bylem mlodszy tez wozilem :D

Teraz jestem starszy i woze inne zeczy..

Opublikowano
Bas zawsze mile widziany ale priorytety niestety...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.