Skocz do zawartości

BMW e39 TV jak odblokować


royal

Rekomendowane odpowiedzi

eeee jakas sciema z tym odblokowaniem w starszych modelach bez zewnetrznej elektroniki, ja mam z 99r MK2 i nici z recznego odblokowania, sciagnalem wszystkie mozliwosci z netu i probowalem 100 razy ;( jak komus wpadnie do glowy jakis pomysl bede bardzo wdzieczny

 

 

Nic podobnego :nienie: , dwilu , jak masz fax to Ci podeśle instrukcje , moze będzie bardziej czytelna niz mój opis. W moim aucie działa i tez mam z 99 r.

 

jasne ze mam fax 0756461661 bardzo prosze bo mnie juz meczy ten stan rzeczy ;)

(jak sprawdzic czy mam tuner nowszy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
jak by można było to i jak bym prosił o instrukcje. na [email protected]

A po co Ci ta instrukcja jak masz już 16:9 ? - przeczytaj uważnie wątek.

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciesze się że rozsyłacie sobie te instrukcje na priv ale czy nie mozna jej wrzucic do tego tematu? Bedzie latwiej dla kazdego. :)

 

 

Ok znalazłem ale tylko po angielsku, i nie chce mi sie dzis tlumaczyc jutro to zrobie.

 

 

Watch TV / Videotext during driving

 

This works on all 5/7 Series with the Mark I Navigation System (the one with the male voice).

 

On Mark II (the newer version with the female voice) you have to use "brightness" instead of contrast for TV and "color" instead of brightness for videotext to get the trick to work.

 

This works on the latest 99 7-series models as well. This does not appear to work for the latest BMWs sold in Europe (2000 onward, 3/5/7 series). The software updates for latest navigation CD-ROM's do not appear to affect or disable this trick.

 

1. set ignition to pos. II

2. enter TV mode

3. enter "settings"

4. enter "contrast"

5. when the green contrast bar is visible, push the knob and keep it pressed

6. turn ignition off (keep button pressed!)

7. wait 8-10 seconds (timing must be accurate!)

8. release the knob

9. turn on ignition again

 

Now the TV will operate while the car is in motion, though you certainly should leave that to your passengers only while driving. To watch videotext use the same procedure as above, but choose "brightness" instead of "contrast"

 

Wiem ze cos takiego jest juz gdzieś na forum ale ciężko to znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam panowie ja mam prozbe posiadam e39 ale koniec roku 97 i mam navi z tv tym innym niz 16;9 nie wiem jaki to model.:)mam prozbe powieccie mi jakie to sa sposoby zeby odblokowac tv w czasie jazdy???mozecie napisac tu albo na email!!!a i jeszcze jedno slabo mi odbiera tv jak to ustawic?jak mam ladny obraz to strasznie glos szumi a jesli chodzi o polsat to cholernie sniezy!!!co z tym zrobic????pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie ja mam prozbe posiadam e39 ale koniec roku 97 i mam navi z tv tym innym niz 16;9 nie wiem jaki to model.:)mam prozbe powieccie mi jakie to sa sposoby zeby odblokowac tv w czasie jazdy???mozecie napisac tu albo na email!!!a i jeszcze jedno slabo mi odbiera tv jak to ustawic?jak mam ladny obraz to strasznie glos szumi a jesli chodzi o polsat to cholernie sniezy!!!co z tym zrobic????pozdrawiam

 

Jeżeli telewizja jest do kitu to ustaw sobie na Czechy - będzie lepiej.

Nie baw się w odblokowywanie TV w czasie jazdy - ja to kiedyś zrobiłem i o mało nie zabiłem baby z dzieckem (zagapiłem sie bo to kusi).

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.