Skocz do zawartości

F30 330iX - hot spot/pogoda/spotify


DarekCHW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kilka pytan:

1 - czy w f30 z 2017 da się zainstalować i korzystac ze potify? Znalazłem w menu cos takiego jak "aplikacje samochodu" - jest tam zainstalowanych kilka aplikacji. To może możliwe jest doinstalowanie dodatkowych?

2 - jak uruchomić wskazania pogody?

3 - w menu znalazłem "lokalizator". Jest możliwe sprawdzanie lokalizacji samochodu?

4 - jak uruchomić hotspot w F30?


Być może pytania sa bezsensowne i banalne. Ale nie wiem, to pytam :)



Pacjent:

F30 330iX 2017

be041741061f696e.jpg

F30 330i, 252 hp, xDrive, 2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka pytan:

1 - czy w f30 z 2017 da się zainstalować i korzystac ze potify? Znalazłem w menu cos takiego jak "aplikacje samochodu" - jest tam zainstalowanych kilka aplikacji. To może możliwe jest doinstalowanie dodatkowych?

2 - jak uruchomić wskazania pogody?

3 - w menu znalazłem "lokalizator". Jest możliwe sprawdzanie lokalizacji samochodu?

4 - jak uruchomić hotspot w F30?


Być może pytania sa bezsensowne i banalne. Ale nie wiem, to pytam :)



Pacjent:

F30 330iX 2017

be041741061f696e.jpg

 

1. Tak. Mam Spotify i Deezer. Musisz połączyć tel po bluetooth lub kablu (dużo lepsza jakość). W ustawieniach Komunikacja -> Telefon -> włączyć obsługę aplikacji. Odpalasz appkę na tel. W Media wybierasz Spotify lub Deezer, które się tam pojawi. Spotify i Deezer możesz obsługiwać z poziomu iDrive. Spotify również z poziomu smartfona. Deezer niestety blokuje appkę w smartfonie (iPhone) wiec obsługa tylko iDrive.

Możesz też nic nie włączać tylko po kablu podłączyć tel i wybrać w iDrive Media --> USB (Twój tel)

2. Masz na myśli te chmurki i słoneczka? Podczas wyświetlania mapy nawigacji - >Kontroler iDrive w prawo i wybierasz to, co ma się pojawiać w okienku koło nawigacji. Tam jest m. in. pogoda (działa bardzo dobrze)

3. Ściągasz appkę Connected drive. W appce dodajesz samochód. W samochodzie musisz w ustawieniach zmienić, żeby auto wysyłało swoje położenie. Domyślnie jest wyłączone. Lokalizacja jest w appce. Sygnał niestety wysyłany jest tylko przy otwieraniu i zamykaniu auta. Nie ma informacji podczas jazdy.

4. Wydaje mi się, że nie był takiej opcji w F30. Przynajmniej w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.