Skocz do zawartości

Apple Car


rfx_bike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A szkoda:( Nie lubie jakos Apple. Sadze ze wiekszosc uzytkownikow jezdzacych nowymi bmw ma androida ( nawet patrzac na rynek sprzedawanych smartfonow android vs apple mozna troche z tego wywioskowac). Szkoda ze slabsze marki wspomagaja androida a BMW ciagnie na siłe w góre i ogranicza wielu użytkownikow [tak samo jak nie wspomaga glosowych komend w jezyku polskim]. Szkoda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Sadze ze wiekszosc uzytkownikow jezdzacych nowymi bmw ma androida ( nawet patrzac na rynek sprzedawanych smartfonow android vs apple mozna troche z tego wywioskowac). .

 

A skąd masz takie dane???? Sam je chyba z talerza z zupą wyczytałeś...

Ja wszystkich kierowców jakich znam bmw kojarzę z ipponami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Sadze ze wiekszosc uzytkownikow jezdzacych nowymi bmw ma androida ( nawet patrzac na rynek sprzedawanych smartfonow android vs apple mozna troche z tego wywioskowac). .

 

A skąd masz takie dane???? Sam je chyba z talerza z zupą wyczytałeś...

Ja wszystkich kierowców jakich znam bmw kojarzę z ipponami...

 


Czemu akurat z zupa? :mrgreen:

A czym android jest gorszy zeby go BMW nie wspierało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Sadze ze wiekszosc uzytkownikow jezdzacych nowymi bmw ma androida ( nawet patrzac na rynek sprzedawanych smartfonow android vs apple mozna troche z tego wywioskowac). .

 

A skąd masz takie dane???? Sam je chyba z talerza z zupą wyczytałeś...

Ja wszystkich kierowców jakich znam bmw kojarzę z ipponami...

 


Czemu akurat z zupa? :mrgreen:

A czym android jest gorszy zeby go BMW nie wspierało?

 

Być może chodzi o to, że BMW chce to wszystko połączyć po WiFi a nie po kablu? iPhone się da, bo jest jeden inteface, a androidów jest milion wersji i dlatego odpuścili?

Za to otworzyć zbliżeniowo możesz nowe BMW tylko Androidem... i to chyba tylko Samsungiem... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może chodzi o to, że BMW chce to wszystko połączyć po WiFi a nie po kablu? iPhone się da, bo jest jeden inteface, a androidów jest milion wersji i dlatego odpuścili?

Za to otworzyć zbliżeniowo możesz nowe BMW tylko Androidem... i to chyba tylko Samsungiem... :duh:

 

Ryb55 - ocenilem to po ilosci tel z androidem i apple na rynku


Potwierdzam ze samsungiem mozna otworzyc auto o ile dobrze cie zrozumialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie carplay ma jedną ogromną wadę której nie jestem w stanie przeżyć....


że niestety wciskając sluchawke na kierownicy na ekranie masz liste polaczen - nie ma możliwości wybrać z kierownicy

 

Oj nie jestem pewnien ... pojawia się wtedy Car Play na wyświetlaczu, a jak wcisnę to chyba własnie ostatnie połączenia .. niestety tylko te wykonane z auta przez Car Play? Jutro sprawdzę.... w każdym bądź razie to rzeczywiście niewygodne... to samo wyszukiwanie kontaktów... trzeba kółkiem iDrive kręcić... bez Apple Car Play wciskam guzik "COM" i wpisuje palcem na górze kólka jedną/dwie litery... to działa super szybko


A dla mnie najgorsze jest to, że nie mogę słuchać Spotify lub Deezera po kablu... musi być WiFi/bluetooth które bardzo, bardzo pogarszają jakość....


Więc albo dobra muza, albo Google maps... szkoda :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po naciśnięciu przycisku, na ekranie nawigacji widoczne są ostatnie połączenia, ale tylko te wykonane w CarPlay.

Od kilku dni testuję carplay i porównuję do standardu. Są plusy i minusy. Napiszę coś o tym jeszcze, ale dla mnie na codzień (w mieście) chyba wygodniej jest bez carplay, w trasę z carplay (google maps, yanosik/waze na ekranie, a nie w tle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) możesz korzystać w tym czasie z nawigacji gogle przez carplay lub fabrycznej

2) działa niezależnie od muzyki w aucie

3) jest banalny w obsłudze

4) zajmuje mało miejsca zwłaszcza (Xs którego polecam)

5) jeśli na każde auto które posiadsz masz jednego yanosika to zawsze działa (nie musisz pamiętać o włączeniu)

6) aby nadac komunikat lub potwierdzić/odwołać wystarczy wcisnąć duzy miekki wygodny przycisk (dużo wygodniej niż idrive / ekran)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.