Skocz do zawartości

528i brak dźwięku w radiu


zielnik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem z radiem w moim turasie 528i '99 - dźwięk przestał działać po odłączeniu akumulatora i rozładowaniu kondensatorów (chciałem zrobić reset kompa i adaptację z innej przyczyny, w sumie nie potrzebnie). Radio normalnie wyświetla odbierane stacje, jedyny problem to brak dźwięku - wydaje mi się że został zablokowany przez zestaw głośnomówiący Nokia (montowany chyba przez bmw). Udało mi się wymontować ten cały zestaw, nawet zrobiłem drugi reset i ciągle nic... dźwięku nie ma. Przed wymontowaniem tego zestawu na radiu przez chwilkę wyświetlał się tylko komunikat "phone", teraz tego nie ma już. Mój zestaw audio to S666A Radio BMW Business CD RDS i S676A HiFi Speaker System.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
odłączeniu akumulatora i rozładowaniu kondensatorów (chciałem zrobić reset kompa i adaptację z innej przyczyny, w sumie nie potrzebnie).

Możesz rozwinąć to? Co dokładnie zrobiłeś?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odłączeniu akumulatora i rozładowaniu kondensatorów (chciałem zrobić reset kompa i adaptację z innej przyczyny, w sumie nie potrzebnie).

Możesz rozwinąć to? Co dokładnie zrobiłeś?

 

No kasował adaptację i pamięć ecu według krążącej legendy po forach oraz grupach na FB. Odpinasz aku, klemy + i - łączysz ze sobą i przekręcasz kluczyk na zapłon. Zostawiasz tak na 30 minut i gotowe :D wszelkie "ustawienia" zostają zresetowane, skrzynie asb zaczynają lepiej pracować i wiele wiele innych bonusów jest w aucie :lol:

Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Brak słów..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.